Kuriozity z fór aneb. tohle nemá obdoby

Něco pro pobavení a odreagování

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv pro 25, 2008 11:13 pm

To asi budou :D Jinak dobrý bylo, jak tu někdo chtěl asi před týdnem pomocí emulátoru zvýšit ramku. Někdo mu zapoměl říct, že emulátor se nerovná protonovýmu urychlovači na neutronový bázy zpomalení :D Zase koukali na hvězdný války či co a nepřeložili si slovo emulátor :D
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod ThomasPV v čtv pro 25, 2008 11:22 pm

doktor:co to je za prototyp 1024 GB karta? Psano z mobilu :-)
Nokia 6110 Navigator, 2GB microSD Kingston
Nokia N95 8GB Fake :-D

Sygic McGuider 7.70 Lite +mapy Q1.2009 (7.80)
ThomasPV
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv pro 25, 2008 11:25 pm

Dáreček od Chucka pod stomeček :twisted:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod ThomasPV v čtv pro 25, 2008 11:30 pm

Aha.tak at slouzi! :lol: (opet psano z mobilu :-))
Nokia 6110 Navigator, 2GB microSD Kingston
Nokia N95 8GB Fake :-D

Sygic McGuider 7.70 Lite +mapy Q1.2009 (7.80)
ThomasPV
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Tuxx v pát pro 26, 2008 12:59 am

mne dal chuck len tie medzery z rebriku :? dakujem pan chuck. Este tie stierace na ponorku uz mam asi vsetko. Kazde vianoce mi chuck prinesie nieco ine :D

ja som minule riesil certifikaciu s jednym typkom pomocou certifikatu OPDA. Ked som mu hovoril ze aby prepisal auto_signsis.bat (nevedel ani ako to upravit) a pridal tam presne nazvy aplikacii, on tam nechcel napisat .sis
Pytal som sa ho ze preco. A on mi nato, ze tie jeho aplikacie nemaju taku koncovku. A viete preco nemali? Lebo mal vo Win vypnute zobrazovanie koncoviek suborov :)
po hodine riesenia cez ICQ sa konecne ten rotateme certifikovat podarilo. Certifikoval a nainstaloval. O chvilu mi pise ze to nejde. A viete preco? Lebo ma Nokiu 6220 a na tej rotateme nejde :D
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod šulda v úte pro 30, 2008 8:34 pm

Až tolik vás to možná nepobaví ale já se řežu pěkně Obrázek
Tohle je z topicu "Resident Evil Degeneration" kde řešily jaký klávesnice mačkat:

Xnovic píše:A co 1 3 7 9 ?..Stačí jedno..Nebo ne?

Jinak je to dobrá hra a dost mě to chytlo..Škoda, že moje angličtina, neni tak dobrá..Čeština by bodla..Jinak bloudim v levelu 5..našel jsem lékarničku pro vojáka a teď se snažim otevřít tu roletu na schodiště..Neví někdo?

Ne jedno nestačí, já jich tam ve svý době šoupl 15-20 a pak sem byl taky Degeneration :pivo
1 3 7 9 je rok založení Třeboňského pivovaru kde bejvalo skvělý pivo Obrázek

Edit: mila6032: Žízeň je věčná :lol:
Naposledy upravil šulda dne úte pro 30, 2008 8:55 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod mila6032 v úte pro 30, 2008 8:48 pm

Pěkný myšlenkový pochody......suldo,přiznej se,že ty máš trošku žízeň :-)
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod lukas26 v úte pro 30, 2008 9:30 pm

já taky...asi půjdu na pivo :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod prokop v úte pro 30, 2008 10:14 pm

sulda:
:lol . :lol máš fakt výborné asociativní myšlení :lol: .

Že v roce 1379 bylo město opevněno hradbami a příkopem, to neee, o tom nezmíníme, co? Ale varní pánev na Třeboňském hradě to joooo.... :o .

btw Regent už není to co býval?

mila6032:
a ty snad nemáš žízeň? Snad nejsi nemocný? Kdyžtak se dej do kupy, brzy to budeme potřebovat :wink: .Já už jsem si za ty léta celkem zvyknul ale když se tu o té žízni píše... Obrázek.

Co takhle udělat exkurzi do Třeboně? Přidal by se někdo na prohlídku historických hradeb z roku 1379? Nebo že bychom podnikli návštěvu města bot? Obrázek.

:pivo

sulda: To se pozná zkušenej harcovník když ví že je to Regent. Trochu se pokazil ale 12% je teď výborná. Ten datum už nikdy nezapomenu. Však mě Regent odkojil :lol:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát led 02, 2009 11:11 pm

Já vím, že jsem strašně zlej a ošklivej, ale prostě jsem nemoh jinak :lol:

http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=8882

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Marcus_Fenix v pát led 02, 2009 11:14 pm

Co na to říct :lol:
Nokia 3100 - Sony ericsson D750i - Nokia N73 + 2GB Kingston
Obrázek
http://cz.iq-test.eu/?d=19615
Marcus_Fenix
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v pát led 02, 2009 11:32 pm

:lol

Opravdu takovéhle lidi nechápu. Ale je fakt že já bych se pokusil v tom pošťourat sám. Jenže takových lidí asi moc není kdo mají pořádnou mikropájku s odsávačkou apod., někteří ani netuší co je to torx4
Takže u takových opravdu jen ten servis nebo RK9, případně PSP (Potkanovy Složené Papírky)

//novalu: jo tak vy už jste tu Potkanovu metodu i pojmenovali ... to je konec :lol

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Tuxx v sob led 03, 2009 12:00 am

prokop: raz som mal problem s motorolou V3, blbol display lebo mala vylamany flex. Pajku & other staff mam k dispozicii a mam s nimi relativne dobry skill, tak som sa rozhodol ze to poriesim sam. Zohnal som si este jednu motorolu v3 a obidve som rozobral. To ze som nemal torx5 (alebo 6? hmm 6 maju nokie tusim :? ) ma nezastavilo. Plochym hodinarskym srobovacikom som odskrutkoval skrutky tak, ze som ich uplne vydral :D ale rozobranie prebehlo uspesne.

Po vymene sa ani jedna motorola nedala zapnut. Bolo mi to divne... :?
Po blizsom preskumani som zistil, ze mi ostalo na stole nejak viac suciastok. Zistil som, ze do jednej som zabudol dat display a do druhej fotak a zle pripevnena klaveska ktora nereagovala na stlacenie :lol

Nakoniec som jednu rozbehal (ale fotak nefungoval spravne) a predal a druhu som predal na nahradne diely :D MacGyver by zo mna radost nemal :lol

btw. sorac za OT :oops:
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod blackburn v sob led 03, 2009 7:33 am

Dr. Nebolí to

máš pravdu co na to říct.
ať zkusí mojí osobní medicínu RK9 a je*ne se po pali potem se mu rožně v kebuli. a jak ni tak už temu pazgřivcovi něpomuže ani ta svěcená břečka.
Nokia N73 RM-133 Plum & Silver, FW. 4.0839.42.0.1; Evolve goTraxx; Hacked
Nokia E52 RM-469 Gold Aluminium, FW. 071.004; Hacked
Nokia 701 RM-774 Silver Light, FW 111.030.0609

Než-li se budete ptát, nejprve pořádně čtěte, čtěte a hledejte!!!

Nábytkové posuvné kování, dřezy, pinkovačky, hřebíkovačky a mnoho dalších.
blackburn
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 701

Re: Kuriozity z fóra aneb. tohle nemá obdoby

Příspěvekod šulda v stř led 21, 2009 4:45 am

Na SF:
***** píše:Zdravím nevíte někdo co by se stalo kdybych zmenil product code u nokie 5300 na nejaky telefon se symbianem a dal update? nahral by se tam symbian? a fungovalo by to?

No jo no. Symbian je holt žádanej Obrázek

Edit:
xxx píše: mel jsem v taskmanu pustenej !!!!!!!!!!!!!!!!!blinking!!!!!!!!!!!! a nahodou se mi ho podarilo vypnout v taskmanu ! dal jsem ho vypnout a pockal jsem 5 minut a spadl a TED TELEFON JEDE ZASE DOBRE. trvalo mi to 6 hodin uz jsem ho chtel zahodit a rozslapat. ten srac blinking je urcite nejakej vir a podotykam ze mam furt zaply bluethout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod hanni v stř led 21, 2009 8:37 am

s tym blinking som sa dobre pobavil....vraj vir :lol
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod šulda v stř led 21, 2009 10:00 am

Já na toho vira narazil ráno a už sem neměl čas k tomu něco dodat ale ono ani není co snad jen to že už sem se takhle brzo po ránu dlouho nezasmál :lol :lol
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř led 21, 2009 1:01 pm

už se tomu tady koukám tlemíte, to je nějaký simbian odborník tohleto :lol Asi to bude fakt vir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod lukas26 v stř led 21, 2009 8:40 pm

to bude určitě ten z Ukrajiny, asi už ho adaptovali na symbian...takže bacha, aby vám nevybral přihlašovací hesla, kontakty a smsky :lol :lol :lol
lukas26
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod šulda v stř dub 29, 2009 4:12 pm

Trochu to tu oživím. Jde o N82, lidi jsou schopný uvěřit všemu :roll:

****** píše:Ahoj...slysela jsem, ze jde predelat mobil bez dotykoveho displeje na dotykovy...nevi o tom nekdo neco??
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod lukas26 v čtv dub 30, 2009 9:12 am

:lol :lol :lol paráda
lukas26
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod prokop v sob kvě 02, 2009 2:21 pm

Každej, ale ouplně každej dysplei je dotikovej, moje E71 je dokonce dotiková celá, všude je na ní vidět jak se jí dotíkám...

Lidi, to byste fakt nevěřili, dělám teď dlouhodobě pro jednu firmu která svejm lidem nakoupila Symbianový telefony - maj tam N73, N95, E65, E66... a jedno MDA VarioIII. Jenže skoro nikdo z nich netuší co maj v rukách a ti kdo tuší tak opravdu jen tuší... :lol: .

Pár příkladů:
Udělal jsem si speciálně pro ně malej gif kterej jakoby signalizuje dobíjení akumulátoru, dal jsem ho do E61 a v Animspritu ho nastavil tak, že překryl původní indikátor dobíjení a v práci jsem to představil několika z nich jako aplikaci na solární dobíjení... :lol: .
A výsledek? :
Obrázek Hele, fakt nekecám, mám na to dva svědky odsud z fóra (Maxík a Markus) - druhej den za mnou lidi začali chodit že to chtěj vidět, uvěřili že to fakt dobíjí (podotýkám že ten druhej den bylo zataženo tak, že jsme málem museli svítit) a taky to chtěli mít . Když jsem jim ale řek že na to je potřeba mít hack Symbianu tak s tím nechtěli mít nic společnýho :mrgreen: .

A ještě pro ilustraci: všichni do jednoho maj původní fw, nikdo nemá x-plore nebo něco takovýho, pojem multitasking je pro ně sprostý slovo, ale ti informovanější uměj i instalovat aplikace - přes NPCS bez kterýho to prej nejde :lol: . Toho "nejchytřejšího] jsem se zeptal co bude dělat až mu NPCS neobnoví zálohu kontaktů: prej kontakty zálohovat nemusí protože je má na SIMce i na paměťovce a vůbec je nemaže :!: :lol: (samozřejmě že je na paměťovce neměl,myslel si totiž že se tam ukládaj automaticky, psali to přece v těch propagačních letácích a že prej se jich tam vejde nekonečný množství :D ) . Hack prej nepotřebuje (při zmínce o certifikaci se hluboce, opravdu hluboce zamyslel...) protože všechny aplikace má na CDéčku a odtud je v pohodě přes NPCS může nainstalovat ale nepotřebuje to, stačí mu Nokia Maps a to co mu nabízí Quick... Maxík z něj nakonec vytáhnul, že tím myslí to CD co bylo v krabici... :lol: :lol .
Dalšímu se v našich telefonech moc zalíbil JBakTaskman.... Takže mu Maxík ukázal že N73 má stejně jako Maxíkova N95 nebo moje placky BT přes kterej se daj posílat soubory a já mu poslal signed verzi JBT, k tomu i X-plore a SmartMovie... Za pár dní za mnou přišli spolu s tím co má to Vario, že prej potřebujou poradit, že to tam nejde nainstalovat :o :!: . A teď mi někdo vysvětlete, proč si majitel toho Varia chce pořídit MDA IV Compact....

Asi chápete že teď už kdykoliv za mnou někdo z nich přijde že potřebuje poradit s telefonem tak si beru svědky Maxíka a Markuse :lol .
Příští tejden mě čeká zprovoznění Profimailu, už o mně jde po firmě fáma že to umím zprovoznit tak, že je to zadarmo - to si zase pro změnu spojili ukradenou verzi Profimailu se zkušebním obdobím na daťák zdarma ... GRRR :evil: .

PS: osvěta pomaloučku probíhá a doba temna se blíží ke konci, ale Maxík mě přesvědčil, že zatím se nemám zmiňovat o tomhle fóru (prej bych od vás určitě dostal banána :lol: )

PS2: to je taky jeden z hlavních důvodů proč na fórum nemám poslední dobou čas... Teda aby bylo jasno - ne kvůli tý osvětě :D , ale protože je to tam pro mě pracovně hodně náročný, domů se dostanu většinou až pozdě večer utahanej jako kotě :(
PS3: je mi jasný kde a v jaký pozici se asi nacházíte když si tohle čtete, ale víte jak nám bylo když jsme si to prožívali na vlastní kůži? :lol :lol

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod lukas26 v sob kvě 02, 2009 5:50 pm

pod stolem, ruce stále na klávesnici, prasklá bránice a směchovody v zadku...asi tak nějak bych popsal svou momentální polohu...to je konec toto :lol :lol :lol
lukas26
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod šulda v sob kvě 02, 2009 9:40 pm

Já to četl z Matýskem na klíně a asi říkal že se mu zbláznil táta jak se začal chlámat Obrázek

Tak dneska sem se opravdu pobavil jako chlapec Obrázek Obrázek Obrázek

:arrow: http://www.symbianforum.cz/viewtopic.php?t=51109
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod hanni v ned kvě 03, 2009 7:35 am

Prokop: nie si sam, tiez mam s takymi "uzivatelmi" skusenosti...by si sa divil, napr. kolko majitelov 6120c, ktora bola u nas v akcii v Orange za korunu a ma ju dost ludi ani netusia, ze ich telefon ma operacny system.... a to uz nehovorim o tom, zeby vedeli ako sa ten OS vola :wink:
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod šulda v pát čer 12, 2009 6:27 am

Jiný fórum. Halt tohle bude nesmrtelný :lol:

**** píše:Uz jsem to nasel v navodu :-) ale nemuzu tam najit jak preinstalovat symbian nevite radu ? jde to vubec ? :-D
:lol

Edit: Dnes sem se opět zasmál :lol: ForumNo, uživatel pokročilý :roll:

***** píše:Dobrý den jelikož mi neuznali v nokii záruku mám nokii e50 lcd ok tak jsem se chtěl zeptat jestli je možné lcd použít na nokii n70 a jestli je těžké lcd předělat? předem děkuji
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon srp 10, 2009 7:02 pm

Na hranici spamera, ale tímhle mě fakt dostává :lol:
http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f ... &start=450
Vyplatí se přečíst si i předcházející stránku :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Xnovic v pon srp 10, 2009 9:45 pm

To Prokop : Dost drsný, znám takový věci na vlastní kůži. Mám známého, který mi nedávno řekl, že v životě nechce už telefon bez Symbianu a přitom ani neví, co to je:-) dneska má v mobilu akorát Operu mini ode mě a pár java her. Jinak Martin.101 je dobrá existence. Na svým blogu o N73 měl téma "simbiant a java hry" a ty SZ co mi posíla! Ani neodděluje věty.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod šulda v úte zář 15, 2009 1:23 am

Tak já už to asi nebudu pít ani ředěný páč už ani nevím že máme letos prosinec za sebou :lol

tonda.sk8 píše: z prosince nebo minulého roku
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Kuriozity z fóra aneb. tohle nemá obdoby

Příspěvekod prokop v pon črc 12, 2010 10:35 am

Ze známého fóra o MT:
xxx píše:FILM nedodržaný sľub.
prosim ak by sa našiel tento film budem vám veľmi vďačný je to film o zivote v koncentračnom tábore a vobec o celej 2 svetovej vojne :oops:

yyy píše:To je hraný film.... to len tak nezoženieš...

xxx píše:jj presne prehladal som celi google... a nic

No comment.... :lol :lotpot
(btw: co na to naši Movie Rippers? :wink: )

Z diskuse na idnes.cz k věštící chobotnici Paul z akvária Mořský svět v německém Oberhausenu:
Chobotnice nemá žádné mimořádné schopnosti, samozřejmě. Je to trik pro vyvolání senzace. Náš vepř Marcela tohle dokáže taky. Stačí jí dát do jednoho koryta chutnější baštu a nesplete se.

Jasně, jenže musíme vědět do kterého koryta tu chutnější baštu Marcelce naservírovat. Tenhle trik už ale autor komentáře bohužel neprozradil.Sázkaři by mu za něj platili zlatem...
A když už jsem to nakousnul, tak video s "věštícím Paulem":

prokop
Administrátor
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Něco pro pobavení