Resident Evil Degeneration

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Příspěvekod hanni v úte pro 30, 2008 12:19 pm

Obrázek

From one of the world's best known survival horror game series, Resident Evil: Degeneration is a full-3D survival horror game in the 3rd-person shooter format.

Based on the opening scene of the movie of the same title, the game starts from the airport, which is swarming with hordes of zombies. To complete the mission, you will figure out puzzles, rescue survivors, and seek a way out from the airport. Explore all the rooms to figure out the puzzles. You will need the ability to make lightning-fast decisions in each and every fight to the death. Make the best use of your weapons, items, map and information from your party.

Seven years after the tragedy in Raccoon City. At an airport somewhere in the United States. An ordinary autumn afternoon. One zombie is unleashed into this peaceful scene to attack everyone. In the airport starting to fill up with the undead, the horrific disaster is about to be repeated...

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Genre: Action/adventure
Developer: Ideaworks3D
Publisher: Capcom
Number of players: 1
Bluetooth mode: None

Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://www.mediafire.com/?mwynyuoqy21

http://www.edisk.cz/stahni/27296/Capcom.Resident.Evil.Degeneration.v1.00.05.N-GAGE.SymbianOS9.1.Crcked-BiNPDA.rar_2.48MB.html

http://www.mediafire.com/?m3zozonmfmt

.n-gage subor:

http://www.4shared.com/file/gqjPcTCp/Resident_Evil_Degeneration.html
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte pro 30, 2008 1:17 pm

Vcelku dobrá hra. Po grafický stránce těžko něco vytýkat, drží krok. Zvuky jsou ucházející. Hra má děj a není jen tupou střílečkou, časté dialogy vás přinutí trochu popřemýšlet, proč dělám zrovna to a ono (pokud nedáte teda všude skip a nebudete jen tupě střílet kolem sebe :) ). Bojový systém je dobrý, zbraň kterou pomocí laserového zaměřovače kosíte zombie. Těch je samozřejmě několik druhů, od pilotů, letušek, údržbářů, psů (hra se odehrává na letišti), cestujících atd. Zároveň se vám dostane i trochu pomoci se zaměřováním. Citlivá místa (hlava) jsou na QVGA dosti titěrná a zamířit přesně by byl nadlidský úkol, proto když se dostanete do těsné blízkosti zaměřovaných partií, hra si je hladce sama dozaměří. I tak zůstává boj proti vícero protivníkům přicházejícím zpoza rohů slušná fuška. O to víc, že munice není na rozhazování. Neměli byste mít nějaký extra problém s tím, že by vám došla, ale bude nutno střídat zbraně, takže nepočítejte s tím, že všechny kola projdete s plnou brokovnicí apod. Hra jede na stejným enginu jako Metal Gear Solid, ale oproti němu nemá tak podělaný ovládání, jde o klasickou 3rd person akční střílečku :wink:

Pozn. Ve hře je možno použít jen jednu stisknutou klávesu, tzn. že současně zmáčknout klávesu vpřed a doprava vám to nedovolí. Několik způsobů, jak to obejít:
1. Namapovat si ovládání i šikmými směry (i tak není ale pohyb hladký, jsou tam pauzy a přechody)
2. Používat současně joy a numerickou klávesnici, hra toleruje použití jednoho směru joysticku a jedné numerické klávesy současně.
3. Spustit hru, udělat pár kroků, minimalizovat ji pomocí dlouhého stisku tlačítka menu na plochu (do pohotovostního režimu), a pak se stejným způsobem vrátit do hry. Nyní už budou poslouchat 2 tlačítka numerické klávesnice najednou. (pozn. pokud toto uděláte víckrát jak jednou za spuštění hry, bude poslouchat opět jen jedna klávesa současně, pak se to nedá zopakovat. Proto pouze jednou pokaždé)

Snad to pomůže, vlastní postřehy :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod na.wall.booty v úte pro 30, 2008 4:33 pm

hra se mi taky líbí, a díky Tobě Doktore teďka vím, jak můžu chodit i šikmo, a ne furt střídat mezi 2 a 4 apod., to je pěkná otrava :x takže thanx :shock:
Nokia N73 ME FW: 4.0839.42.2.1 + Nokia BH-501 + SanDisc 2 Gb Ultra II 60x + černej přední kryt + sticker Emerica. + nefungující (lépe řečeno více než hodně) fungující vypínací tlačítko + úplně dom**aný tlačítko na zvyšování hlasitosti (Zoom +) ... We all love Nokia
na.wall.booty
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Xnovic v úte pro 30, 2008 6:58 pm

A co 1 3 7 9 ?..Stačí jedno..Nebo ne?

Jinak je to dobrá hra a dost mě to chytlo..Škoda, že moje angličtina, neni tak dobrá..Čeština by bodla..Jinak bloudim v levelu 5..našel jsem lékarničku pro vojáka a teď se snažim otevřít tu roletu na schodiště..Neví někdo?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte pro 30, 2008 8:15 pm

K tomu chození, ano, psal sem, že jednou z možností je namapovat si to na jednu klávesu, jako jsou právě 1,3,7,9, ale taky dodávám, že to není pořád ono, není to plynulej přechod chůze dopředu a zatáčky, zas jenom chůze a pak chůze a zatáčení... Prostě to není ono :wink:

Jinak mě trápí umělá inteligence. Zombie vás prostě zmerčí řekněme na 10 metrů, takže když si stoupnete 11 před ní a začnete přesně pálit, ani se po vás neohlídne, natož vykročit vaším směrem...

Hru jsem dohrál, 11 kapitol. To je děsně málo, je to žalostně krátký. Sice vám to po dohrání nabídne žoldácký mód (mercaneries), kde si údajně můžete vybrat vlastní postavu, zůstanou vám zbraně apod, ale děláte už jednou udělaná a znovu to samý. Jen s vyšší obtížností např. Což se u her tohoto typu omrzí.

Jinak pro Xnovice, tu lékárničku jsem vzal, pak jsem se vyhýbal tomu monstru, nakonec jsem mu mířil do slabin (červený místo nekrytý kůží) a pak jsem se normálně vrátil. Nebyl problém. Rolety jsem otvíral až později, bylo řečeno, že tam můžou bejt lidi a klepali na dveře. Po schodech nahoru a k PC, jestli myslíš tohle :wink: Jinak tam nejsou lidi, ale zombie, připrav se na řežbu.

Až uvidíte slůvko backwards ve hře, znamená to pozpátku, já to čet ve zbrklosti rychle a vyložil jsem si to jako na zadní straně, takže na tohle slovo pozor :lol:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Xnovic v úte pro 30, 2008 9:11 pm

Když přiju k tý "roletě", tak mi to píše The shutter won´t open.
Takže kam teď (teda spíš kudy)..
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte pro 30, 2008 9:15 pm

Jestli je to v hale s "duty free" obchodama, tam po eskalátoru nahoru, a doprava a za roh. Tam je místnost s PC, tam jsem myslím s jedním z nich něco udělal... používej mapu, tam máš označený oranžově, kde je řešení :wink: A pokud není, tak jsi v blbý lokalitě. Nejspíš právě proto, že to je ve druhým patře a ty stojíš dole. Nebo jsi mimo úplně :lol: Sem tu hru vcelku prolít (za 2 hodiny, to je prostě děs), takže si to úplně nepamatuju...

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Xnovic v úte pro 30, 2008 9:28 pm

Nu to je ten problém..Přijdu k pc, vložim kartu, ukáže se animace, jak se rolety zvedají a když k nim přijdu, tak jsou stažení a píše mi to tu hlášku, co jsem psal předtim..
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte pro 30, 2008 9:29 pm

Hm, tohle mi to fakt nedělalo. To potom nevím, mně to šlo normálně, fakt :?

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Xnovic v úte pro 30, 2008 9:32 pm

Hmm..Tak to zkusim ten level od začátku a uvidim..

Tak už to mam..A najednou to jde.. :D
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Re: Resident Evil Degeneration

Příspěvekod na.wall.booty v ned led 04, 2009 6:36 pm

tak já mám jiný problém, jsem v místnosti s těma kuframa, vyhodil sem pojistky nebo co se to stalo, pak sem sebral 2 nějaké drátky, a když přijdu k tomu vypínači za kterym se musí vylízt po žebříku, tak mi to píše že to nejde udělat dokud nebude okruh celý... a vážně, už nevím, když z té místnosti odejdu, tak na mapce se mi ukáže oranžovej flek u dveří který vedou do té místnosti kde je ten žebřík .. Doktore, když už jsi to dohrál, nevíš? :oops:
Nokia N73 ME FW: 4.0839.42.2.1 + Nokia BH-501 + SanDisc 2 Gb Ultra II 60x + černej přední kryt + sticker Emerica. + nefungující (lépe řečeno více než hodně) fungující vypínací tlačítko + úplně dom**aný tlačítko na zvyšování hlasitosti (Zoom +) ... We all love Nokia
na.wall.booty
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned led 04, 2009 6:50 pm

Jsou tam 2 vypínače. Nejdřív jsem zmáčkl ten na sloupu v "přízemí", jak tam pobíhá to hovado, a pak jsem teprve šel na žebřík. Normálně mi to šlo :wink: Jinak se moc netěš, dál toho bude, no, však uvidíš :|

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Xnovic v ned led 04, 2009 7:56 pm

Už jsi spustil ten dopravník s těma kuframa?Jestli jo, tak do něj musíš vlízt..

Teda, jestli myslíš tohle...
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned led 04, 2009 8:38 pm

A jo, sorry, si mě splet tím žebříkem. On je o místnost vedle další, tak to ještě nejsi tam, kde myslím :D Jo, vzít ty drátky, dojít s nima k rozbitýmu vypínači (potřebuješ 2 součástky na opravu), opravit to, pak k žebříku, nahoru, spustit kufry a až se pás rozjede, hupsnout na něj. Jde to až úplně u zdi, dlouho se mi nedařilo na něj skočit :)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod na.wall.booty v pon led 05, 2009 3:51 pm

Ne,mě se jednalo o tu opravu toho vypínače.. Já sem uplně zapoměl na ten,kterej sem skratoval,a furt sem se snažil "opravit" ten na tom žebříku a pak ten ve Warehousu,jak tam psalo "nothing seem happen...." takže jdu líst na ten dopravník :-)
na.wall.booty
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod messi19 v stř led 07, 2009 10:02 am

ja uz som to presieel:D a bez navoduuu:Dco je podla vas lepsie toto ci metal gear solid?
Nokia N73 Plum-Silver + 2GB Kingston MINI SD
messi19
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod na.wall.booty v stř led 07, 2009 1:51 pm

jojo, taky už sem do dávno dohrál :wink: ... Nevím, víc mě asi zaujalo tohle než MGS, nevím proč ... a to sem resident evila neměl rád, sem se skoro bál to hrát třeba na PS :lol
na.wall.booty
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod wopicak v stř led 07, 2009 3:34 pm

K tomu chození. Ze začátku mě taky celkem vadilo, že pohym neni plynulý, tak jsem skončil u kombinace držení 2 pro pohyb dopředu a joyem jsem zatáčel. Jinak hra celkem dobrá, ale přece jen jsem od toho čekal o něco víc. Ale jinak podle mýho názoru lepší než MGS
wopicak

Příspěvekod tonda.sk8 v stř led 07, 2009 4:37 pm

Zak jako bachaaa MGS ja klasika :lol: Jinak tohle je fajn hra,parim fuurt,stejne tak i MGS :pivo

N8 FW 111.030.0609 belle Hacked by Norton, C6-00 jako záloha

pro nové uživatele než plácnete blbost zkuste nejdřív hledat nebo hanniho seznam aplikací
Poděkování moderátorům,za jejich super odvedenou práci a nervy=)
tonda.sk8
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, C6-00

Re:

Příspěvekod martin.101 v stř zář 09, 2009 5:35 pm

Dr. Nebolí to píše:Hru jsem dohrál, 11 kapitol. To je děsně málo, je to žalostně krátký. Sice vám to po dohrání nabídne žoldácký mód (mercaneries), kde si údajně můžete vybrat vlastní postavu, zůstanou vám zbraně apod, ale děláte už jednou udělaná a znovu to samý. Jen s vyšší obtížností např. Což se u her tohoto typu omrzí.

Jaký teda postavy tam jsou pro představu.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
martin.101
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod Xnovic v stř zář 09, 2009 10:20 pm

V základu jen jedna..
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv zář 10, 2009 1:07 pm

Jo, sice psali, ale je tam jenom jedna, a to pořád Leon :) Po dohrání (círka 4 hodinky) to šlo z mobilu a už se nevrátilo. Zkrátka odfláknutý,a nepochopitelně. Když mám textury, mám zápletku, mám engine a narogramovaný efekty, tak proč tam naplácám jenom tak málo lokalit a všeho. Už to, že tohle všechno vtěsnali do 2MB, o lecčem svědčí. Krom Hooked on a One je n-gage propadák, a ze svrabu se jen tak nevyhrabou. Ne s tímhle portfoliem her. Ta multiplatformní politika to pohřbila, těžce.

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Smith.F v čtv zář 10, 2009 3:11 pm

Asi tak. Mě se teda hra líbila, mělo to šťávu, atmosféru, příběh měli na zlatým podnose díky filmu, grafika jednoduchá, ale přesto neurazila a místy i překvapila.. ale proč sakra tu hru nenafoukli tak 10x, nepřidali lokace a pár dalších věcí? Prostě snaha to vydat s co nejmenším množstvím práce - jakmile je to v hratelném stavu, vydáme to, co se s tím dále sráti :roll:
A takhle zabili ponejprve dobrý námět i základ hry a nakonec postupně i platformu.

Pořád si říkám, že se N-Gage zvedne. I se svým napnutým rozpočtem se koukám po novinkách, že vydají něco superkvalitního, já si to koupím, přidá se hromada dalších lidí a finanční výsledky třeba přesvědčí ostatní, že se vyplatí, věnovat tomu spousty práce. Ovšem kde nic tu nic, jedna upravená Java za druhou..
No ale co se budu dál vztekat, aspoň mám dost času a nevybíjím baterku :)

PS: K top hrám na N-Gage osobně řadím ještě BIA a zároveň tak Frantíkům uznávám jeden kvalitní titul (mezi všemi hrami přes kopírák) - ale ti už na nás taky kašlou :x
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod martin.101 v sob zář 12, 2009 3:44 pm

ALe kámoši jsem ukázal the force unleshad a říkal,že to má lepší grafiku než na DSku.
ps.jak mám sakra nainstalovat soubory.ngage vím jak exe ale .ngage fakt ne.
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
martin.101
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob zář 12, 2009 8:23 pm

Všechno je popsaný v návodu, včetně tohohle.

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod martin.101 v sob zář 19, 2009 7:34 pm

Ano ale kam to mám nahrát já to nahrál na E:n-gage a nechcew se mi zobrazit instalace v N-Gage.
EDIT:Není na konci nějaký boss?
EDIT2:Kolik to má částí? Jsem v 7.
martin.101
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod square v sob pro 26, 2009 5:39 pm

chtel bych se zeptat na jednu misu...dostal sem se do letadla kde se mi odpocitava cas...nevim co tam tak mi neko pls poradte :) a kdo vi kde sem a projel celou hru tak jeste jedna otazecka xD jak daleko sem ve hre xDD diky moc
square
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon pro 28, 2009 2:34 pm

:?: xDD :?: No to je fuk :) Ta hra je poměrně dost krátká, takže už když začneš, tak jsi dost blízko konci. 4 hoďky celkem, když se budeš flákat. V tom letadle najdeš někde zaměstnaneckou kartu, nebo tak něco. A taky ještě papírek, na kterým bude napsáno něco ve smyslu "kód ke dveřím byl opět změněn. Teď je to číslo karty pozpátku". Tak jako kód k těm dveřím v přední části letadla naťukej to ID číslo karty pozpátku, a měla by tím skončit kapitola ;)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod vasikk v pon kvě 23, 2011 4:30 pm

můžu poprosit o reup .n-gage souboru?
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon kvě 23, 2011 5:24 pm

Na disku to neskladuju, tohle jsem našel na uložto. Podle hvězdiček typuju, že to bude vyléčená verze. Velikost souboru sedí, tak snad :)

http://www.ulozto.cz/1091851/resident-evil-n-gage

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Zpět na N-GAGE hry