Konkurs na post moderátorů - ukončeno

Informace uživatelům o technických a organizačních změnách na fóru

Příspěvekod prokop v ned kvě 17, 2009 8:51 am

Hledáme posily pro toto fórum do poněkud nevděčné funkce "Moderátor", především do sekce "Symbian i Java aplikace", ale i jinam.

Požadujeme:
- Trvalý zájem o tohle fórum
- Dostatek času a trpělivosti
- alespoň minimální orientaci v oblasti kterou byste chtěli moderovat

Nabízíme:
- Krev, pot a slzy
- nulové finanční ohodnocení

Přihlášky prosím uvádějte níže, případně je zašlete v SZ stávajícím moderátorům a adminům ( Dr.Nebolí to, hanni, lukas26, prokop, sulda)

--------------
Počet postů není zase až tak moc důležitý, ale důležité jsou ty první dva požadavky - dobře si to rozmyslete :wink: . Tipy na jisté uživatele už máme, ale uvidíme jestli vůbec budou mít zájem.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Konkurs na post moderátorů

Příspěvekod .:Generic:. v ned kvě 17, 2009 9:08 am

Já bych celkem zájem měl. Na foru trávím taky poměrně dost času si myslím, takže by neměl být asi problém. Nějaký to moderování mám za sebou na modryzub, kam teď chodím minimálně. Jen bych si případně musel zvyknout na nový systém.

Komu mám poslat životopis, trestní rejstřík a vstupní poplatek? :D
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Galaxy SII

Příspěvekod Potkan007 v ned kvě 17, 2009 9:34 am

Zkusit bych to chtěl už dýl.

Času mám až moc, takže se mnohdy u PC nudím- to by se napravilo.
Trpělivosti mám mnohdy až se divim (některé moje ICQ rady).
Minimálně se orientuju, jsem tu skoro 2 roky a něco málo jsem snad pochytil :-)

Churchill
Já po vás nic nechci!

edit: Já jsem tu stejně často jako doma :-)
Naposledy upravil Potkan007 dne ned kvě 17, 2009 10:29 am, celkově upraveno 1
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod Xnovic v ned kvě 17, 2009 10:13 am

Zájem by byl a velkej... :wink:
Pokud by byla tahle šance...
Navíc jsem na tomhle fóru častěji než doma... :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod flibor v ned kvě 17, 2009 2:28 pm

Zájem bych měl, stavim se taky do fronty na maso. :-)
Pokud nejsem v práci, můžu fungovat tady nonstop (na mobilu přes Operu Mini). Jako fanoušek dávám hlas do volební euro-urny pro Generica.
prokop>> Ty s tím chceš praštit, že děláš konkurz, nebo si jen unavenej?

//:Doktor: Strašáku, prokop nikam nejde, nedáme :D Hledáme akorát posily :wink:

[// prokop//:
Kdo ví... Obrázek . Už několikrát jsem uvažoval nad tím že svojí aktivitu na fórech omezím na minimum nebo úplně, fakt jsem hodně vyčerpaný a ta práce je někdy dost frustrující. Den má taky jen 24 hod a já se chci ohledně telefonů věnovat hlavně laborování, Pythonu, překládání... A mám samozřejmě i jiné koníčky které bohužel poslední dobou zanedbávám.
V současné době to ale není aktuální, přinejmenším ne do doby kdy splním svoje resty a zkusím zrealizovat pár dalších nápadů.
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod mila6032 v ned kvě 17, 2009 3:07 pm

Nevím nakolik bude můj názor brán v potaz,ale mně se jeví jako nejideálnější adept .:Generic:. Je tu už nějakej ten pátek,fórum má v malíku,poradit umí a o symbianu taky ví dost. Mimochodem se za poslední dobu celkem dost rozjel i co se týče uploadů(témata,patche,walpapery). Nechci aby to vypadalo,že tady nějak lobbuju,ale myslím,že moc vhodnějších kandidátů tu není. Toť můj názor.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod .:Generic:. v ned kvě 17, 2009 3:57 pm

Děkuji za vaši důvěru pánové :oops:
Konečné rozhodnutí ovšem záleží na někom z vedení fóra :)
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Mates 13 v pon kvě 18, 2009 12:32 pm

Taky bych měl zájem. Chodím sem docela často. Pokud nejsem někde pryč a mimo signál tak jsem tu denně i třeba 3x, a trpělivost mám taky.
Pár telefonů už jsem hecknul, svůj telefon mám prolezlej taky celkem slušně, takže o symbianu taky něco vím.
Mates 13
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: E5, 1,5x 5500

Příspěvekod Chuck Norris v pon kvě 18, 2009 8:43 pm

Je tady snad někdo, kdo mě nevyhlásí vítězem konkurzu? 8)

lukas26: a sakra, tohohle jsem se mírně obával... :) .

//prokop/:
Lukáši, Chuck si přece už před časem sám nastavil hyperadministrátoská práva, tudíž má i globální práva moderátorská... :lol . Ale asi na to zapomněl... :D .
Chucku, ty se radši urychleně pusť do těch technických problémů fóra.

Co se týká uživatelů zde se zatím vyjádřivších (:lol: ) - já osobně jsem za některé všemi deseti, za jiné všemi devíti a 3/4, u některých si nejsem zas až tak moc jistý. A chybějí mi tu ještě nějací další :wink: .
Obrázek
Chuck Norris
Chuck Norris fóra

Model telefonu: CHN 19-9®, 1GBRAM, 4TB μSDHC

Příspěvekod melo15 v úte kvě 19, 2009 12:51 pm

Trávím tu dost času a docela se orientuju v těchto oblastech.
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod Chuck Norris v úte kvě 19, 2009 3:39 pm

Nemusím být moderátor, ale konkurs chci vyhrát, už z principu :!:

Btw. Co mi lezete do příspěvku, vtěrky :)
Obrázek
Chuck Norris
Chuck Norris fóra

Model telefonu: CHN 19-9®, 1GBRAM, 4TB μSDHC

Příspěvekod Maikl v stř kvě 20, 2009 10:26 pm

Po menší úvaze a zjištění, že na foře jsem možná až moc, než je zdrávo :D Tak aspoň to nebude nadarmo.
Takže mám taky zájem. Podmínky myslím splňuji,nějakej pátek už sem tu s vámi, akorát krev se mi moc nezamlouvá :D a na pot mám naštěstí dostatek deodorantu a na slzy kapesníky :D
Obrázek
Maikl
GamesUploader
GamesUploader

Model telefonu: Nokia N900

Příspěvekod Zdenek444 v čtv kvě 21, 2009 10:56 am

:lol: Koukám, že nám tu vznikla skupina Extra moderátoři a v ní Chuck Norris :D Dosadil se do ní on sám nebo na tom má zásluhu někdo jiný :?:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Tuxx v čtv kvě 21, 2009 1:00 pm

to si snad robis srandu? jasne ze on sam :roll:
.:Generic:. : gratulujem, myslim ze ty ako mod je dobra volba :wink:

/.:Generic:./ Díky krotiteli :)
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod mila6032 v čtv kvě 21, 2009 5:23 pm

I já gratuluji všem "novým" modům k nové hodnosti a přeju jim hodně trpělivosti ...a vězte,že moderátorská laťka tohoto fóra vůbec není nízko :wink: . V podstatě už doteď tu byli hybnými pákami,tak teď na to mají glejt. A "starým "modům gratuluji k šťastné ruce při výběru.

P.S. ....a doufám,že příště se konkursu zůčastní i můj další favorit,který i přes svůj ne příliš vysoký věk mě neustále udivuje svými vědomostmi a vůbec celkovým projevem(popravdě si doteď nejsem jist,jestli si z nás dotyčný v kolonce "věk" nedělá srandu :D ) A krom toho se mi líbí,když má někdo nick složený ze jména a čísla :lol:

sulda: Už dávno je v hledáčku :wink:
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Zdenek444 v čtv kvě 21, 2009 6:00 pm

Pokud jsem to dobře pochopil, tak je tu řeč o mně :) Ohledně tohodle konkursu jsem se bavil přes SZ s prokopem, říkal, že vám něco napíše, ale asi zrovna nemá čas... Na tenhle konkurs jsem si pořádně netroufl, ale prokop s tím sám přišel, ale asi spíš až někdy příště, myslím že ti co byli vybraní teď, se na to dokonale hodí (mimochodem taky gratuluju :) ) K věku - jo, opravdu je mi tolik, v červnu mi bude 15 :D Při vyjadřování jsem trochu omezený T9, ta umí většinou jen spisovné výrazy a mně se to nechce psát ručně :wink: No a taky celkem chci, aby to po mně šlo přečíst, protože to co tu občas je nutné po někom luštit, to je hrůza :D

/.:Generic:./ Tak mladý a už tak nabitý znalostma o Symbianových věcech....já jsem v Tvým věku nevěděl co že to Symbian vůbec je :)

Edit:A byl vůbec :lol: ? ... No i když to už asi jo, zrovna v historii Symbianu se moc neorientuju :D
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v čtv kvě 21, 2009 6:31 pm

jj, pochopil jsi to dobře. Času mám sice pořád míň a míň ale to víš, že jsem to psal - k nám do "moderátorského klubu" :wink: .

Zdenek444 byl v hledáčku natolik, že jsem mu tu funkci nabídnul ještě předtím než byl konkurs vyhlášený. Bohužel jsem si ale nezkontroloval jestli SZ odešla :oops: a jako naschvál ne, takže jsem mu jí poslal znovu před pár dny a on souhlasil (po menším přemlouvání, opravdu si moc netroufal :D ). Prozatím před ním ale dostali přednost Generic, dj.uwe a Xnovic, s tím že dj.uwe by se měl věnovat prakticky jen sekci "Video, melodie, zvonění", ale pokud bude potřeba a bude mít čas tak nám snad pomůže i jinde.

Ten Zdenkův věk mě tedy taky trochu zarazil, ale není zas tak neobvyklé aby měl člověk ve 14ti takové znalosti - kdysi mě v tomhle směru překvapil třeba Potkan007 - než se tu zmínil kolik mu vlastně je, tak jsem ho tipoval na podstatně staršího.

I já tedy gratuluju (je vůbec k čemu? vždyť je to žrout času a někdy i o nervy) třem novým moderátorům a děkuju jim - stejně jako ostatním kdo projevili zájem - že chtějí věnovat svůj čas tomuhle fóru.

Konkurs ale oficiálně neskončil a třeba někdo další přibude :wink: , ještě to probereme.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod hanni v pát kvě 22, 2009 7:48 am

Zdenek444 píše:K věku - jo, opravdu je mi tolik, v červnu mi bude 15

Hmmm,tak teraz som zostal vyvaleny aj ja... :shock: nepozeral som sa do profilu,kolko mas, ale podla toho, ako na fore vystupujes, typoval som Ti minimalne 30 :wink:

P.S. Inac...bol si aj mojim kandidatom na moderatora :wink: Kazdopadne,zasluzili by si to viaceri, budeme vsak urcite pokracovat aj v udelovani extra rankov...podla zasluh.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod mila6032 v pát kvě 22, 2009 9:24 am

Jj,hanni měl jsem to stejně. Taky Zdenka hned zařadil mezi "fotříky" :-) a až sulda ve whitelistu mě nakopnul k tomu,abych se kouknul do profilu. Myslím,že tu není moc uživatelů,kterým by někdo mohl zdvojnásobit věk a dotyčného by se to nedotklo :-)
Ale co už...zdenek si za to muže sám. Kdyby měl nějakého walkmana od SE,v avataru spoře oděnou slečnu a v podpisu narážku na znepřátelený gang,tak by mu tady svíčky na dortu
nikdo nenásobil :-)
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Zdenek444 v pát kvě 22, 2009 2:52 pm

Tak jsem napsal příspěvek a najednou koukám, že jsem nějak zezelenal :D Díky moc, pokusím se tu nedělat ostudu a budu se snažit :wink:
P.S. Fuj, walkman od SE, jak tě mohlo něco takového napadnout :lol:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod .:Generic:. v pát kvě 22, 2009 2:57 pm

Zdenek444: Gratulace kolego :)

Pro všechny ostatní mody...je tady něco jako dělba práce? Sejdete se občas a rozdělíte si kdo co bude promazávat a co mít na starost, nebo ne? :oops:
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod melo15 v pát kvě 22, 2009 2:59 pm

Gratuluji Zdeňkovi!
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod AngelDied v pát kvě 22, 2009 5:10 pm

jj Gratulace...zasloužil sis to :radost
AngelDied
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Potkan007 v pát kvě 22, 2009 5:18 pm

Taky všem novejm moderátorům gratuluju :-)
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod prokop v pát kvě 22, 2009 5:20 pm

Já Zdenkovi taky gratuluju a vítám ho na palubě moderátorské kocábky. Tímhle bych považoval "konkurs" za ukončený, takže až zase budem potřebovat moderátory, tak třeba vyhlásíme konkurs nový. Všem zúčastněným ještě jednou děkuju, ale přece jen jsme nemohli vybrat všechny.
Téma ještě necháme pár dní jako globální aby se snad lidi neděsili že je tu tolik nových "zelenáčů" :D a pak už zůstane jen v sekci Pravidla, o fóru, uživatelé.

>.:Generic:.:
Tohle asi mělo patřit spíš do "moderátorského klubu" ale možná by to mohlo zajímat ostatní uživatele.
V podstatě to ani nijak zvlášť rozdělené nemáme (o Aplikacích se ale možná budeme muset trochu dohodnout v "klubu" jakým stylem co kde, ostatně jeden návrh jsem tam včera napsal)
V těch běžných činnostech které asi lidi nejvíc vidí, všichni "zasahujeme" tam kde je zrovna potřeba; jinak jsme si tak nějak každý vybrali sami to co nás nejvíc zajímá a v čem snad máme nějaké zkušenosti
- hanni si především výborně vede Bazar a Témata (\\hanni: tu mi uz vyborne asistuje Generic :wink: ), Aplikace - hlavně uploadování a linkování + Seznam aplikací. A hlavně má s vedením fór obrovské zkušenosti, to už se ale týká prakticky jen nás modeátorů.
- Dr. Nebolí to se nejvíc pohybuje okolo her, foťáku a PC Software
- sulda: hlavně Aplikace a Obecné informace a parametry - obzvlášť firmware je jeho šálek čaje, jinak asi tak to co já.
- prokop: hlavně Aplikace (kromě navigací), Tipy & triky, Obecné informace a víceméně strkám nos do všeho čemu rozumím i nerozumím okolo Symbianu jako takového. Ale stejně jako třeba sulda prakticky nechodím do Video - melodie - zvonění, do Témat, do Her a do Bazaru.
- lukas26 má jako pravá ruka administrátora především na starosti zajištění technické stránky fóra
- novalu má teď maturitu (držíme mu palce :wink: ) ale počítám že až skončí s oslavami tak se bude věnovat taky Aplikacím.
- jlp si vzal v Aplikacích na starosti navigace, ale nějak se nám tu už dlouho neukazuje, má rodinné radosti a starosti

Z nových moderátorů si dj.uwe vzal do parády Video, Melodie, zvonění a víceméně nechce jinde zasahovat, u Xnovice předpokládám hlavně hry a Aplikace, počítám že Zdenek444 se bude věnovat taky hlavně aplikacím.... a co ty, milý Genericu, co s tebou? :D . Řekl bych že tvoje parketa bude to samé jako u mě a suldy, a k tomu Témata (i když v Tématech pokud vím moc práce není, hanni tam tomu velí moc šikovně)

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod .:Generic:. v pát kvě 22, 2009 5:26 pm

Jo tak díky za vysvětlení :) Teď už je nás docela dost, takže chod fóra snad bude ještě lepší než je doposud (nemám žádnou výtku, jen chci říct, že víc lidí = větší kus práce..neplatí u UK)

Já se tak nějak budu plížit všude možně v těch aplikacíh, v mém oblíbeném RomPatcheru a v těch Tématech..(tam moc práce není, jak už jsi řekl) :D

Snad to tady spolem nějak zvládneme a nedohádáme se :pivo
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Maikl v pát kvě 22, 2009 7:46 pm

Taky se přidávám ke gratulaci novým moderátorům a přeju pevné nervy s nováčky. Už sem se lekl, že byste nechali Zdenek444 jen tak, jj mladá generace překvapuje. Třeba jednou už v 12 letech budou děti umět symbian nazpaměť a v 15 z nich budou světoví programátoři. I když doufám že někteří se dají na w*rez scénu :mrgreen:
Obrázek
Maikl
GamesUploader
GamesUploader

Model telefonu: Nokia N900

Příspěvekod prokop v sob bře 27, 2010 11:35 am

Vítám v týmu N73fóra dalšího zelenáče, kterým se stal
prcek15

:welcome:

Jeho práce by se měla týkat pro začátek především oblasti navigačních aplikací a map ve které je jako doma, ale má samozřejmě normální globální moderátorská práva už teď.

EDIT:
Novým moderátorem se stal Smith.F :welcome:

Na vlastní žádost přestal být moderátorem dj.uwe. Za jeho dosavadní práci mu tímto děkujeme, a kdyby měl někdy v budoucnu čas věnovat se tomuto fóru, tak má dveře otevřené.

Bohužel se také někteří z dalších moderátorů asi nebudou moci z osobních důvodů nadále věnovat fóru v takové míře jako dosud, takže možná dojde k dalším změnám. Konkurz prozatím ale nebude, máme některé uživatele vytipované a v případě nutnosti je oslovíme.

Naposledy oživil prokop v sob bře 27, 2010 11:35 am

prokop
Administrátor
Administrátor

Zpět na Novinky na fóru