N-GAGE novinky

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Re: N-GAGE novinky

Příspěvekod AngelDied v sob lis 07, 2009 5:28 pm

hry ale mají vycházet dál...jen ne v rámci n-gage ale OVI...chce všechny své služby hodit do jedné služby stekjně jako Appstore...takže to není ještě mrtvé..n-gage ano ale hry nee... :D
AngelDied
Uživatel
Uživatel

N-GAGE novinky

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob lis 07, 2009 5:59 pm

Že tam budou házet hry je mi ukrdený, tím líp. Mně na n-gagi celou dobu štve ta dementní myšlenka spouštěcí aplikace, tedy n-gage klienta. Ta je na tom nejhorší :n
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned lis 08, 2009 12:49 am

to je fakt... aj tak hry ktore vysli obojstranne (teda aj na ngage aj bez ngage) tak tie BEZ ngage boli vzdy lepsie spracovane :P
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Andromeda v úte pro 22, 2009 1:52 pm

kdyz bude n-gage koncit tak by binpda mohly cr@ck ten zbytek her,malo jich neni.nebo s tim sekly nadobro?
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB FW 30.0.018

N-GAGE novinky

Příspěvekod esc.merlin v úte úno 09, 2010 1:10 pm

Tez me zajima tato otazka - nejake informace o zbyvajicich hrach? Je prinejmensim divne, ze tak dlouho nic nevyslo. Asi nechavaji chudaka N-Gage v klidu dozit. 8-)

Mimochodem nove koncepci distribuce ala AppStore se vubec nebranim, N-Gage aplikace jako takova, zpusob instalace a celkova forma me beztak nevyhovovala... Pokud vse sikovne zakomponuji do OVI a obohati ucet sluzby o herni featurky, nevidim v tom problem. Ikdyz jedne veci je treba se obavat vzdycky, a to kvality her. :x
Obrázek
esc.merlin
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: HTC Desire

N-GAGE novinky

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte úno 09, 2010 1:38 pm

Někde jsem tuším četl, že Nokia si uvědomila, že s n-gagem prohrála. Sice jsem používal vyléčený verze her, takže nemám nárok si absolutně stěžovat, ale co čekali... Nabízeli javovky s koncovkou n-gage za 10€, čest asi 5 výjimkám. Další hry bych vůbec nečekal ;)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

N-GAGE novinky

Příspěvekod esc.merlin v úte úno 09, 2010 1:52 pm

Ano je to smutne, protoze puvodni N-Gage - kus hardware - mel herni portofilo opravdu skvele a hratelnost vynikajici. Urcite hralo svoji roli take ovladani, ale snad jedina hra nebyla tak osizena, jak tomu bylo nyni. Kdyz si vzpomenu na Tony Hawka, Tomb Raidera, Elder Scrolls, High Seize, Warhammer, vyjit to dnes za 10€, mile rad zaplatim (tehdy to ale bylo kolem 1500Kc). Nokia si holt pripsala Fail 2.0. Dost nostalgie, me uz ani ty hry neberou jako drive, nejvic se stejne pobavim u nejakeho arcade titulu ci tahove strategie. Od dob, kdy mobilum vladne Gameloft a jeho vykradene parodie na "dospele" hry, se uz asi niceho lepsiho stejne nedockame... :dolu:

BTW: Temi zbyvajicimi hrami jsem mel na mysli pripadnou praci BiNPDA.
Obrázek
esc.merlin
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: HTC Desire

N-GAGE novinky

Příspěvekod Maiky8 v ned kvě 09, 2010 6:56 pm

nevíte někdo jestli je cr*cklá hra Mega Monsters
Linky ke stažení → Zobrazit
Linky ke stažení:http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/cz/en/showroom/gamedetail.484.GameDetail.html
Obrázek
Maiky8
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 FW 35.0.002 Hacked

Předchozí

Zpět na N-GAGE hry