"Sháním hru (nejen typu)" - sem pište svoje žádosti

Hry pro pro telefony s OS s60v3, v5 a S^, + Java hry

Moderátor: Game Moderátor

Re: "Sháním hru (nejen typu)" - sem pište svoje žádosti

Příspěvekod vasikk v pát bře 11, 2011 2:39 pm

má odpověď vvýše ti nestačila????
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Kajny v pát bře 11, 2011 2:58 pm

Jistě že stačila ale naposledy jsem o tuto hru žádal v Listopadu tak se jen optávám zda už není venku :clap
Kajny
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N96 FW:30.033

Příspěvekod Deremi v úte kvě 03, 2011 5:25 pm

Čau, hledám hry které se ovladají dotykově ne klavesnicí...

BTW kdysi sem vyděl jak má typek v telefonu hru.. a jde o to že klika na bosse a tím do něj mlátí.. a braní se před ním
Deremi
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Sony Ericsson

Příspěvekod fryt0l v úte kvě 24, 2011 2:28 pm

zdravim urcite znate stratagus (bezi v tom port warcraftu ) na vebu vyrobce [url]anotherguest.se[/url]
ze by se pres to melo dat rozbehat vic strategi ne jen war2 je tam i par screenu jenze jaksi zapomeli napsat jak se ty hry jmenujou nevite nekdo?
pridam se par tech screenu kdyby to nahodou nekdo poznal podle nich...
Linky ke stažení → Zobrazit
Linky ke stažení:http://stratagus.sourceforge.net/images/20/mag1.png

Linky ke stažení → Zobrazit
Linky ke stažení:http://stratagus.sourceforge.net/images/21/bosattack.png

diky
LINUX IS LIKE WIGWAM NO GATES NO WINDOWS AND A APACHE INSIDE :D
fryt0l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: w200i

Příspěvekod LinDan v úte kvě 24, 2011 2:37 pm

Vždyť je to na této stránce nad těmi obrázky ze hry napsané, ne? Battle of Survival a Magnant...
Sony Xperia P, Nokia 6120c a 6310i, sbírka (BenQ-)Siemensů
Pravidla fóra | Pro nové uživatele | FAQ | Seznam aplikací
LinDan
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Sony Xperia P

Příspěvekod fryt0l v stř kvě 25, 2011 12:49 pm

LOL tak bud sem slepej nebo to tam pridali :D :D :D
LINUX IS LIKE WIGWAM NO GATES NO WINDOWS AND A APACHE INSIDE :D
fryt0l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: w200i

Příspěvekod radimorsi v čtv čer 30, 2011 6:05 am

caute shanim nejake bluetooth hry pro N8 a 5800 na dotykové ovládání máme akorát mbounce a toho už máme ohraného, je jedno co to bude
radimorsi
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia N8

Příspěvekod Šupi v pon bře 19, 2012 8:05 pm

Sháním Age of Heroes VI 320x240, English a hlavně plnou! Prohledal jsem už snad všechno a nikde jí nemůžu objevit :(. Díky ;-)
Šupi
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E52 (hacked)

Příspěvekod prokop v pon bře 19, 2012 10:05 pm

Šupi píše:Prohledal jsem už snad všechno

No, to asi těžko :lol: Ještě že jsi aspoň napsal to "snad" :D
Já si to stopoval, a od počátku vyhledávání po spuštění hry abych si ověřil že je opravdu 320x240 a English, uběhlo přesně 156 vteřin. Akorát nevím jak poznat že je "plná", takže se tě na to ptám. Předpokládám, že jiné požadavky nemáš -Age of Heroes VI, 320x240, English, plná.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Šupi v pon bře 19, 2012 10:25 pm

No, po chvilce hraní (5-10 minut) při nějaké akci (například chceš vlézt do budovy, nebo s někým promluvit), ta napíše že máš kopii a že si to musíš zakoupit, přičemž tě to odkazuje na stránky...)...zkusil jsem asi 8 verzí :). Jinak nevím jak na to přijít :(. Nebo najít způsob jak tohle obejít :(.
Edit// Mám verzi 1.1.0 a vyhazuje to hlášku "You have illegal version of the game. You can buy it here:
Kód: Vybrat vše
http://www.igraem.net

Turek: Používej tlačitko edit viz. >>pravidla psaní příspěvků<<
Naposledy upravil Turek dne pon bře 19, 2012 11:04 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Edit.
Šupi
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v úte bře 20, 2012 2:19 am

Šupi píše:... zkusil jsem asi 8 verzí

Teď si nejsem jistý... :t :? .
Mám to chápat tak, že jsi zkusil 8 EN verzí Age of Heroes VI pro rozlišení 320x240 , a těch 8 verzí ti zobrazovalo ty hlášky?
Nebo že jsi zkusil 8 verzí celkem? :think:

Pokud ani ta verze z předchozí stránky není "plná" (nějak ses nezmínil, jestli jsi jí taky zkoušel :wink: ), tak zkus tuhle (to je ta 156 vteřinová :D )
:pd
Age of Heroes - Shadow of immortal v1.01 320x240 J2ME :EN na 4shared:
http://jdem.cz/t8kq4

Hry sice nejsou mým šálkem čaje, a už vůbec ne takovéhle, ale něco jsem tam přes 15 min dělal (a přitom skoro vždycky dostal na (_!_) :D ), a nic o zakoupení se mi tam neukázal, mohl bych "hrát" dál. Sorry, víc už po mně nikdo chtít nemůže, dál je to na tobě. Už takhle se divím sám sobě, že jsem tím dokázal ztratit tolik času, který mi jinde bude chybět :?: Ani nevím co mě to tak najednou popadlo :oops:
Jestli bude opravdu "full", tak bych k tobě měl dvě prosby:
1) viz to co jsem k ní psal na předchozí straně :wink:
2) napiš zde tvůj "algoritmus hledání" (to myslím vážně)

Šupi píše:...nebo způsob jak to obejít

Zkus pythonýrku JavaKiller. V ní je funkce která zruší odesílání placených SMS z konkrétní java aplikace, a Rusové to údajně používají i na kradení některých javovek (mnohem lepší je to na to, co Rusové nazývají nesprávně "viry", ve skutečnosti jde ale o 'pouhé' dialery. Na ruských webech jich mají jak nasr@no, ale na JavaKilleru oceňují to kradení :roll: ).
Tady jí nemáme, je u Sekáče (v jeho překladu do češtiny)

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Šupi v úte bře 20, 2012 7:35 pm

Tak bohužel ani tahle verze nešlape :(. S tím Pythonem si moc nevím rady...ani mi to nejde nainstalovat, ale to už asi nepatři do tohoto tématu. Zkrátka tuhle hru vzdávám. No, každopádně děkuji za tvou snahu a čas ;-).
Šupi
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod vasikk v úte bře 20, 2012 8:25 pm

http://jdem.cz/t8sb6

Jestli ti nepůjde .jar tak to zkus s .jad-em.
Dle ohlasů funkční
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod prokop v úte bře 20, 2012 9:29 pm

vasikku, to byla úplně zbytečná práce. Je to nachlup (resp. na bajt :D ) stejná verze jakou jsem dával téměř před 2 roky na E-disk, a o které se Šupi opět jaksi zapomněl zmínit jestli jí zkoušel. No, abych pravdu řekl - jsem si jistý že nezapomněl, a prostě jí nevyzkoušel :roll: .

Šupi píše:ani mi to nejde nainstalovat, ale to už asi nepatři do tohoto tématu.

Ne asi, ale určitě to nepatří do tohoto tématu. Ovšem asi nevíš kam to napsat, když to tu nemá téma, a co vlastně napsat, když za samotné "nejde mi nainstalovat" bys to pěkně schytal :D
Abych tě nenapínal - garantuju ti, že ti nainstalovat i spustit půjde. Mělo by ti stačit, kdyby sis přečetl téma pro nové uživatele. Což je přesně to téma, které jsi podle mě 18.1. ignoroval, když se ti tu automaticky otevřelo po aktivaci účtu. Link na něj mám kdyžtak v podpisu.

Nakonec ještě takový doplňujíci dotaz, třeba jsi totiž nepochopil proč jsem napsal to "Předpokládám, že jiné
požadavky nemáš -Age of Heroes VI,320x240, English, plná.". Třeba nás tu totiž zaměstnáváš zbytečně i kvůli něčemu jinému. Možná to chceš pro někoho jiného, nebo máš véc telefonů (v tom případě by sis je měl uvést do profilu taky), ale rozlišení = vždycky šířka x výška. Jsi si tedy jistý, že chceš určitě verzi 320x240?
Doufám, že mi odpovíš aspoň na tuhle otázku, když už ses neobtěžoval odpovědět na předchozí. Do té doby nemá význam, aby se ti to kdokoliv pokoušel ověřovat. Mimochodem, je toho plný net, takže by mě vážně zajímal ten tvůj "algoritmus hledání"

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Šupi v úte bře 20, 2012 11:20 pm

V prvé řadě se omlouvám za svou neschopnost. Co se týče rozlišení hry tak mi je to celkem jedno (beru obě), ale verze 320x240 mi sedí víc (s překlopenym displejem).
Algoritmus hledání - no..nejsem i uplně jistý co si pod tím představuješ. Začal jsem hledat na serverech typu rapidshare, mediafire, atd...například pomocí filestube. Taky jsem to vzal klasicky přes Google a i stránky s torrentama jsem zkusil. Používal jsem klíčová slova jako "Age of Heroes; VI; 6; jar; 320x240; En; English; full; cr@cked; ...".
A co se týče tvé verze co jsi dával na edisk tak kde je? Asi jsem fakt blbej :(.

P.S.:Zbytečně mnou neztrácejte čas - fakt nejsem zvědavej na to jak do mě potom ryjete. Dík
Šupi
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v stř bře 21, 2012 8:39 am

Šupi píše:verze 320x240 mi sedí víc (s překlopenym displejem)

Ony se ty verze nějak liší? Podle mě by měly být stejné, když překlopím displej. Sorry, v tomhle nemám zkušenosti, protože moje telefony jsou neustále "landscape". Neznám způsob jak v nich displej překlopit, pokud to náhodou neumí samotná aplikace kterou bych překlopit chtěl.

K tomu "algoritmu hledání":
V zásadě jsi na to šel dobře, proto se divím že jsi tu požadovanou verzi nenašel. Měl bych snad jen jednu výhradu, či spíš tip: vždycky začínat na Google (a v případě že se ptám, tak tam kde se ptám). Já zadal do Google tuším "Age of heroes VI 320x240 English", a vyhodilo mi to výsledků, že jsem se nestačil divit (požadovaná verze mezi nimi podle mě být musí. Dál už je to bohužel jen o času: číst komentáře a popisy, případně metoda "pokus-omyl"). Na konkrétních share serverech bych hledal až když bych si nevěděl rady. Tam totiž málokdy bývá popis nebo komentář, navíc může být (a často bývá) požadovaný materiál pod nicneříkajícím nebo záměrně matoucím názvem, či zaheslovaný (ještě tip pro to heslo: když už narazím na share serveru na něco zaheslovaného, tak se občas dá heslo zjistit přes Google obráceným postupem, nebo přes jeho operátor link: )

Šupi píše:Zbytečně mnou neztrácejte čas -fakt nejsem zvědavej na to jak do mě potom ryjete

• Nikdo tu není předem zatracovaný. Pokud se trochu snaží, můžeme se mu věnovat, a ukázat přinejmenším aspoň směr. Jak vidíš, tak dokonce i prokop, kterého hry jinak prakticky nezajímají :D
  • Jaké rytí máš na mysli?
    To, že mi vadí že neodpovidáš na otázky? To není rytí, to je fakt. Neodpovídáš, a vadí.
    To, že se mi zdá jako by ses vybodnul na to téma pro nové uživatele?
    Fakt:
    - porušil jsi pravidla fóra
    Domněnky:
    - např. viz to "nejde mi nainstalovat".
    - zřejmě patříš mezi lidi, kteří dokážou číst se zavřenýma očima (to je taky spíš fakt - viz dál :D )
    (a bohužel bys nebyl zdaleka první, kdo to ignoroval... :roll: . Ale to už je čistá spekulace, já jen že vidím jisté náznaky, že i ty)

Šupi píše:A co se týče tvé verze co jsi dával na edisk tak kde je?

1. Pravidla fóra, bod 2 :arrow: http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f ... VI#p137713
  2. prokop píše:Pokud ani ta verze z předchozí stránky není "plná"

prokop píše:viz to co jsem k ní psal na předchozí straně
:wink:

PS: Je mi srdečně jedno, jestli si tohle budeš vykládat jako další rytí, nebo ne (ale není to tak myšlené):
Opět ses zapomněl zmínit o tom, jestli je, či není "plná" ta verze od vasikka/ode mě :wink: .

Jestli to přece jen za rytí považovat chceš, tak zkus pochopit tohle, platí to na jakémkoliv odborně zaměřeném fóru, webové poradně atd:
Jestliže hledající/tápající člověk který žádá o pomoc, vyzkouší nabízené možnosti, odpovídá na otázky atd, prostě spolupracuje, není problém se mu věnovat. V opačném případě jde o zbytečnou ztrátu času, a často i nervů na obou stranách (na té "naší" je to o to horší, že je nás víc. Se svým vlastním časem ať si každý nakládá podle své libosti, když si naivně myslí že ho má dost....)
PPS: radši si nepřej vidět, jak bych dokázal rýt, kdybych opravdu chtěl :lol:

\\vasikk:
Zase se vetřu.
Prokop má pravdu v tom, že když začneš řešit probém (nemusí to být nefunkční hra), tak je opravdu více než zdvořilé odpovídat a problému se věnovat. Tvůj případ je sice skoro "banalita",ale koukni se na problém z druhé strany.
1) Jsme tu protože lidem pomáháme. Ale je těžké pomoci, když máš minimum informací.
Když někdo (snad nejsi vztahovačný :D ) napíše "to nejde", tak bych mu nejraději odpověděl, že mě po 7 pivech a několika panácích to taky nejde :lotpot

2) Ber to tak, že někdy řešení problému může zaměstnat i několik lidí. Každý najde nějaké řešení a dotyčný se nehodlá namáhat s odpovědí jestli je problém vyřešen a hlavně jak se k tomu dopracoval (můj modrý text v podpisu hovoří jasně). On totiž ten samej problém může nastat u někoho jiného a není lepší napsat nebo ho nasměrovat tam, kde je jedno (nebo klidně i 3) jasné a funkční řešení?
Každá vyřešená věc jedince může pomoci někomu dalšímu, ale je to o spolupráci tazatele a poradců.

3) Někteří z nás mohou "špatně spát", když se jim nedostane vysvětlení, protože je tyto záležitosti prostě bavěj :D (viz. já a nefunkční OVi Mapy u E52 s posledním FW).

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod aeneas v pon srp 13, 2012 9:08 pm

Sháním hru Summer Games 3 je někde ke stahnutí??
aeneas
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N8-0

Příspěvekod e71 v pon úno 04, 2013 6:09 pm

Nevíte někdo kde se dá sehnat automat na e71 slot machine, za boha ho nemůžu sehnat :help:
našel jsem jen vyzváněcí melodii
http://store.ovi.com/content/40663?clic ... arch&pos=7

Dííík
e71
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8 CFW FeReT, C5 03

Příspěvekod Murphenstein v pát čer 28, 2013 9:52 am

Zdravím, shánim Tony Hawks Pro Skater pro N-Gage, ovšem má to problém, chci to rozjet přes N-Gage Installer na Nokii E90, ale nevím si stím rady, našel jsem pouze návod pro s60v2, a to nefunguje. Shánim tedy tuto hru s příponou .n-gage, věděl by někdo?
Murphenstein
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E90

Příspěvekod fpolocek v pát čer 28, 2013 11:25 am

Teď nějak nevím.Chceš hru nebo n-gage installer?
Nevím vůbec jestli n-gage na e90 jede :t .
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Příspěvekod vasikk v pát čer 28, 2013 6:36 pm

Co se podívat do sekce N-Gage?
Tam je návod, instalačka i hry :idea:
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA