WEB s aplikacemi a hrami na naší N73

Odkazy na jiné stránky týkající se 9.x telefonů

WEB s aplikacemi a hrami na naší N73

Příspěvekod pirko7 v úte dub 01, 2008 3:27 pm

Napadlo mě udělat web který se bude specializovat na naší N73. Takže plně funkční odkazy, s tím, že mi to tam nejspíš nikdo nesmaže, nedávám to na uploadery. A potom taky 100% funkčnost na N73. Ke každý aplikaci/hře, přidávám popis s tím že už jí mám osobně ozkoušenou. :wink:
Stránka je www.suprgamesky.ic.cz , nechci si tu dělat reklamu, chci pomoc :wink:
pirko7
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mcmichal v úte dub 01, 2008 3:45 pm

Chlape, myslím, že tohle nemá žádnou cenu (krom toho ten flash je strašnej, ale to už je jiná věc :D)... stránek je plno a už zaběhlejch, tak proč dělat něco, co nikdy nebude konkurenceschopné.
mcmichal
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v úte dub 01, 2008 4:06 pm

Byl bych opatrný s tím slovem nikdy.
Ale fakt je že mi to připadá jako zbytečné plýtvání silami. Taky jsem s něčím takovým začal ale brzo mi došlo že je to na nic když je tu tohle fórum. Jestli je nějaký link mrtvý, stačí říct a vždycky se rychle najde někdo kdo přeuploaduje.

jinak tady na to máme rubriku, takže přesouvám.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod pirko7 v úte dub 01, 2008 4:07 pm

Dříve jsem tam měl HTML dělané přes FrontPage, dostalo to slušnou krytiku. Stránek je hodně, to je fakt, ale převážně na nich je naházené něco co nikdo neprobral a nefunkční odkazy, nebo hra na uplněj iný telefon. Tak snad jenom proto jsem to udělal :roll: . Však já s tím nechci udělat díru do světa, jen chci udělat nějaký spolehlivý uložiště her.
pirko7
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mcmichal v úte dub 01, 2008 4:13 pm

No dobře, já to beru, ale dělat stránky -jenom- na flashi, to je dost... špatný - ikdyž když se to umí a nepřeplácá se to, tak to může být dobrý. A na frontpg se vyser, ten nemá budoucnost. A pak taky krytika se píše s i :D. Na takovouhle věc je nejlepší nějaký -nevelký- RS, nebo třeba fórum (opravdu zaměřené jen na hry & aplikace, nikoliv na diskuzi o telefonu, kdy to posouvá to fórum úplně jinam) - já mám nejlepší zkušenost s PunBB, které se dá dost dobře předělat, přidat dl pluginy apd.
mcmichal
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod pirko7 v úte dub 01, 2008 5:53 pm

No jo tak jste mě nepotěšily :lol: . Ale nečekal jsem moc kladných odpovědí.
Buduju si to pro radost :-) ne pro nějaký veliký zveřejnění.
pirko7
Uživatel
Uživatel

hodnocení

Příspěvekod ondrach v pon srp 18, 2008 10:40 am

Mě se to na jednom PC ani nechtělo načíst. Chce to udělat normál HTML. Je to škoda :(
ObrázekObrázek
ondrach
Uživatel
Uživatel

Zpět na Odkazy