Hříšníci - Tabule hanby

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

Hříšníci - Tabule hanby

Příspěvekod Smike v stř říj 25, 2006 9:35 pm

Doufám, že tohle téma zůstane navždy prázdné. Každý uživatel který bude opakovaně porušovat pravidla fóra, bude varován sokromou zprávou. Při druhém varování se objeví zde, při třetím mu může být trvale zakázán přístup do fóra.
Smike
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon led 14, 2008 6:16 pm

Takže tady máme prvního hříšníka.

Doming

Nedá si poradit, pořád přestupuje pravidla a především tím samým způsobem...prostě nepoučitelnej. Tady budou všichni, kdo budou svým chováním Dominga následovat. Navíc přečerpal limit v Blacklistu, taže se uvažuje o BANU. Vemte si z toho prosím všichni ponaučení :wink:

lukas26: uživateli udělen podmínečný BAN...doba trvání 14 dní...snad se poučí...
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod lukas26 v úte led 29, 2008 1:06 pm

Domingovi po 14 dnech vrácen přístup...
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob bře 08, 2008 1:10 pm

Udělen BAN uživateli mobrusnik.

Pokud se chcete podívat, klikněte si na jeho profil a mrkněte na jeho 1 příspěvek. Klasickej spamer, příspěvků jako ten jedinej, co jsem mu nechal, udělal asi 20. A to ještě se slovy "tady máte plnou verzi týhle super hry" do topicu se slide a lama, a ještě do spousty dalších.

Věřím, že takto se chovat nikdo nebude, a nezanechá jediný příspěvek tohoto typu :wink: Za podobné spamování budou nejrvrdší postihy, tohle je totiž čistej úmysl!!

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte dub 29, 2008 4:16 pm

Udělen BAN uživateli AKOPER

Přitom naprosto zbytečně. Na vše několikrát upozorňovanej, neustále opakoval ty samý chyby a nastavenou hranici na 5 záznamů překročil o 1 na 6. Takže si berte prosím k srdci, co je vám vytýkáno. Potom nikdy nemůžete skončit tady :wink:

lukas26: od půlnoci uděluji BAN na 14 dní...

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod lukas26 v stř kvě 14, 2008 9:04 am

unBAN akoper...snad se poučil...
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv čer 12, 2008 5:22 pm

Administrátorem udělen TRVALÝ BAN uživateli

BARBAR = DŘÍVE AKOPER

Není problém zjistit dvojí nickname, toho se nebojte! Myslím, že nikdy tady nebyl takový extrém jako on a upřímně si myslím, že ani nebude. Ale berte to stejně jako varování. Trvalá nekázeň se SKUTEČNĚ trestá :!:

Takže kdo si stále ještě nepřečetl pravidla, máte nejvyšší čas začít!!!

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod tomas_2002 v pát srp 08, 2008 2:08 pm

A co takhle udělat ještě "tabuli trpělivosti", spolu s hlasovací anketou " Komu z moderátorů praskne cévka nejdříve?" :-D Co sleduju doktora Neboli.to , tak u něj se infarktový stav s každým porušovatelem pravidel stupňuje. Vždycky si říkám - teď to přijde, a on se pořád drží :-D

Doktor: A dlouho bude, že vyjadřuju negaci neznamená, že mě z vás trefí :wink:
Tomáš

Obrázek

HTC Touch Diamond
tomas_2002
Uživatel
Uživatel

Re: Hříšníci - Tabule hanby

Příspěvekod martin.101 v pon srp 24, 2009 4:11 pm

Prosím o udělení Banu uživateli tulpan.zwetok přihlásil jse dneska a spamuje to tady reklamou na jeho stránku o tulipánech a navíc je to rus 42 letej nebo tak to píše v nastavení.
EDIT:
Administrátorem udělen TRVALÝ BAN uživateli

BARBAR = DŘÍVE AKOPER

Není problém zjistit dvojí nickname, toho se nebojte! Myslím, že nikdy tady nebyl takový extrém jako on a upřímně si myslím, že ani nebude. Ale berte to stejně jako varování. Trvalá nekázeň se SKUTEČNĚ trestá :!:

Takže kdo si stále ještě nepřečetl pravidla, máte nejvyšší čas začít!!!

Ale je doktore právě ten tulpan.zwetok.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
martin.101
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod šulda v pon srp 24, 2009 5:14 pm

martin.101 ale i ostatní, pokud narazíte na takovýto příspěvek tak ho stačí jednou nahlásit a nijak jinak se k němu nevyjadřovat. Tím že na tyto příspěvky reagujete nám akorát přidělávate práci. V listě si mohl vidět že tu zrovna nikdo z nás nebyl. I my jsme jen lidé a nemůžeme zde být nonstop.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod martin.101 v pon srp 24, 2009 5:56 pm

Jó a dáte mu ten BAN ta jeho reklama na jeho web je nesnesitelná.
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
martin.101
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v pon srp 24, 2009 6:25 pm

Jo, ban už dávno od šuldy dostal... Těhle spammerů je tu poslední dobou spousty, ne jenom tenhle, a neboj, vždycky ho časem nějaký moderátor zabanuje, protože toho se nedá nevšimnout :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod prokop v stř srp 26, 2009 8:52 pm

Asi tak, no...
Možná bych měl ještě objasnit jak to tu se spammery chodí.

Myslím že i ostatní moderátoři sem chodí přes "Nové příspěvky", takže hned vidí kde se děje nějaká neplecha, a spammera ihned BANujeme a jeho posty mažeme. Občas se o ně po ránu dokonce pereme. Že jo šuldo? :lol: už několikrát se mi stalo žes mi je vyfouknul před nosem, a dneska to samé .:Generic:. se Zdenkem444. A toho péčka co tady v noci a časně ráno bývá... (linky jsem si samozřejmě zkopíroval :lol: )

Já osobně poslední dobou prohlížím každých pár dní seznam uživatelů a například před několika dny jsem BANoval přes 50 jasných potencionálních spammerů, dneska a včera dohromady asi 20 . Ale nemůžu BANovat všechny o kterých jsem na 99,9% přesvědčený že to spammeři jsou, protože bych třeba omylem mohl zaBANovat i nějakého nového uživatele který si nezvolil zrovna moc vhodný nick - například takový ßazd3$h, nebo LeUKopLaSt3 unikli BANu jen o vlásek :lol: (a nejen ode mě :D ) . Takže pořád ještě dost spammerů sítem projde a po nějaké době se zaktivují. Většinou postnou do 2-3, výjimečně i 10 spamů, ty mažeme hned jak je vidíme a myslím že je málokdo zaregistruje.
Možná si taky někteří starší uživatelé vzpomenou na ten případ asi před rokem a půl kdy nám sem jeden spammer nasázel přes noc obrovská kvanta spampostů... kolegům trvalo dost dlouho než to všechno pročistili.

Jak píše Xnovic, tak poslední dobou se zdá že jich nějak přibývá, takže jsme začali uvažovat o nějakém vhodném technickém řešení. Jestli někdo zná nějakou relativně spolehlivou captchu, nebo jiné řešení, tak se mi prosím ozvěte přes SZ.

Zkrátka - uvidíte-li čerstvý spam, nezajímejte se o něj, zmizí pravděpodobobně hned jak se tu objeví některý z moderátorů. Kdybyste ale narazili na starší spam který nám přece jen náhodou unikl, tak použijte bonzovací tlačítko - to je ten vykřičník v trojúhelníku.

Tož asi tak, sorry za spam :D po dnešku mi to ale nedalo...

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod šulda v čtv srp 27, 2009 3:53 am

prokop: Teď sem to asi uspěchal :oops: Smazal sem po BANU dalšímu spamerovi post z linkama na P a nevím jestli si je stihl okopčit :lol:
Opravdu by se s tím mělo něco dělat nebo to tu za chvíli bude jako v zelenině. Je jich čím dál tím víc :evil:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Potkan007 v čtv srp 27, 2009 8:13 am

Nějaké opisování kódů nepomáhá? Co třeba něco stylem "Kolik je tři krát sedm"? Má to na stránce kámoš, zezačátku měl problémy a teď už je klid.
edit: A nebo připiště řádek "Pro registraci je potřeba 50Kč jako příspěvek na chod fóra."? To odradí nejen spamery, ale i normální uživatele :-D
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod prokop v čtv srp 27, 2009 8:31 am

No, momentální captcha nepomáhá. Ta s nějakou otázkou by snad proti velké většině spapmmerů byla účinná.

Ještě mě napadlo že bychom mohli do profilu za bydliště doplnit kolonku s modelem telefonu a do pravidel při registraci dát povinnost jejího vyplnění.
To by pomohlo při naší ruční eliminaci nových spammerů a navíc je to užitečná věc protože se tu často někdo ptá na věci kvůli kterým je potřeba znát model telefonu.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Xnovic v čtv srp 27, 2009 9:11 am

To vypnění modelu telefonu by se dost šiklo..
Poslední dobou mi chodí dost sz od nových uživatelů a nejčastěji se ptají, jak sprovoznit n-gage hry..
Moje první odpověď je skoro vždy ta, ať mi napíšou model telefonu a verzi fw..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod martin.101 v pát srp 28, 2009 7:29 pm

Tak dejte otázku "Jste člověk ?" nebo pošlete esemesku na číslo 902 320 602 (to číslo jsem si vymyslel radši na něj nevolejte jednou se mi stalo že jsem ze srandy vytáčel čísla a zavolal jsem vyhazovači z nočního klubu) Cena esemesky 10 Kč s DPH technicky zajišťuje... a pošlete mu na oplátku kód který zadá.
martin.101
Uživatel
Uživatel

Hříšníci - Tabule hanby

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon srp 08, 2011 1:13 pm

Po zkušenosti s uživatelem Ultrafrigo bych rád upozornil, že někteří z nás chytli na podobný lidi alergii. Jestli sem bude někdo postovat spousty nesouvisejících uploadů, aby mu naskakoval počet stažení, velice rychle zase poletí pryč. Slušným uploaderům, kteří věnují svůj čas ostatním lidem, děkujeme :class:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé