Vzorní uživatelé - tabule chvály

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte dub 29, 2008 4:23 pm

Protože máme už tabuli hanby, kde jsou na očích ty odstrašující případy, bylo by nefér vůči slušným uživatelům nemít tabuli chvály. Takže kdo se bude chovat vzorově nebo nám jakýmkoliv způsobem utkví v oku, že někde hezky a ochotně pomohl, nebo udělal mnoho záslužného, rozhodně tady bude viset ostatním příkladem.

Nebudou tu všichni, kdo neporušují pravidla (i když jim za to moc děkujeme), ale skutečně, kdo se nám bude líbit, že hezkým způsobem pomohl nebo něco záslužnýho udělal, svoje místo si tady najde.

Seznam se budeme snažit pravidelně aktualizovat, mějte prosím tedy ohled na dobu aktualizace. V řádu bych to viděl tak na každý týden, ale asi vám to nezaručím :wink:

Pokud bude chtít některý z uživatelů vyslovit někomu své díky za záslužnou pomoc, můžete tak učinit na následujících stránkách. Žádám Vás, abyste nerozjížděli moc diskuze, spíš zachovávali formální stránku, ať to má nějaký styl. Děkuji předem za dodržování.
Naposledy upravil vasikk dne pát zář 17, 2010 1:42 am, celkově upraveno 3
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř dub 30, 2008 9:57 pm

Vzoroví uživatelé fóra - děkujeme

Benecore
Spousta užitečných překladů

blackburn
Velká pomoc s topicem TomTom +mapy II - upload map

camozzi
Video downloader

dj.uwe
Neunávný dodavatel filmů

esc.merlin
Pomoc s N-gage

flibor
Zaslouží si tady být předvším díky svým překladům aplikací.

.:Generic:.
Tiše a účinně, dobrá pomoc na fóru

gogo
Ripuje a uploaduje seriály, má výborně zpracováná témata. Skvělá práce

karolE51@seznam.cz
Ohromná pomoc s navigací Garmin,dodavatel map

Kouba
Rapidní obrat o 180 stupňů od blacklistu ke vzornému uživateli

Maikl
Moc toho nenapíše ale když už, tak to opravdu stojí za to

Matho
Velká pomoc při zjišťovaní druhu aplikací (OSO, Signed... a nejen to...)

mila6032
Všeobecná pomoc na fóru a hlavně "Topic pro magory", velký znalec symbianového systému

peskat
Zlatá holka, toulá se někde po síti a jak narazí na něco vhodného tak nám to sem přidá

prcek15
Znalec navigací, zpracoval výborné návody, aktualizuje mapy a navigace

Pyler
Kde může pomůže.

Racelando
Pařmen, uploader her a nově i filmů ve velkém

Rusnak-COBRA
Ohromná pomoc nejen s hackováním a navigováním.

Saros
Stejně jako Maikl, navíc je to výborný pythonýr a už pro nás napsal dost šikovných aplikací

Sir Sprice
Obecná pomoc na fóru

Smith.F
Příspěvky od něj jsou mj. exceletní ukázka toho, jak by měl uživatel popsat svůj problém. BTW tenhle nick si určitě zapamatujte :wink: . Do Symbianu se Smith.F zakousl a vyrůstá nám tady opravdový Expert, ostatně jeden z jeho výroků hovoří za vše: "...dopadnu buď jako totální magor do symbianu, nebo si koupím nějaký superblbý telefon a nebudu chtít o technice už ani slyšet"

Toxiczek
Správný pařmen, který se neváhá podělit o novinky z herního pole

Turek
Mobilní dříč. Kdybych měl popsat kde se všude angažoval, tak to bude seznam jako náš seznam aplikací :D

Tuxx
Všeobecná pomoc na fóru

vasikk
Za pomoc na fóru a z poslední doby především masivnímu reuploadu her

xAx
Dodavatel video-softwaru

Zdenek444
V pravou chvíli ví co říct a poradí (při jeho věku se :oops: )

Zelych
Přinesl nám sem návod jak zprovoznit NSU v době, kdy nikomu nešel, + další užitečné triky

w.i.n.k.i
Velké díky za S60v5 hry. Téměř celá tato sekce je jeho zásluha

A tím nekončíme, však my vás sledujeme 8) :wink:
Naposledy upravil vasikk dne úte zář 03, 2013 10:00 am, celkově upraveno 22
Důvod: 21.8.2013

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte čer 10, 2008 6:58 pm

Seznam doplňen o pár uživatelů. Pokud máte dojem, že tam chybí někdo aktivní z fóra, neváhejte mě nebo jiného moderátora kontaktovat SZ s textem, že ten a ten uživatel by si tu zasloužil být :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod šulda v úte srp 05, 2008 10:35 am

Přidáni další uživatelé a samozřejmě platí to co už tu je psáno od Dr. Neboli to :wink: .

//prokop/:
Nechci to tu zvětšovat tak jsem se vloudil...

Přidal jsem další a určitě ještě další přibudou. My o vás totiž moc dobře víme 8) , jen si teď nemůžeme vzpomenout :lol: .
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod jlp v úte srp 05, 2008 11:05 am

Óóóó....diky za pochvalu. :D
Notebook: 13.3" LED 16:9; Mobile Intel Core2 Duo P8600, 4GB DDR3 1.066GHz RAM, 320GB 7200rpm SATA2 HDD, Intel GMA4500MHD
Mobil: Nokia 5800 XpressMusic
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia 5800 XpressMusic

Příspěvekod peskat v stř srp 06, 2008 5:21 am

jeeee,ja se budu cervenat - diky :-)
nejsem zvykla na chvalu - naopak

\\hanni: tak si zvykaj :wink:
peskat
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 v081.003

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 25, 2008 8:11 pm

Tak tento člověk mi dneska udělal skutečně radost :)

max77 píše:Ahoj, už celý den se snažím rozchodit N-Gage hry, ale nedostanu se ani přes první krok - instalace N-Gage Installer (Fixed).
Mám N73 FW: 4.0812.4.0.1 hack - drakkarious-3.01, též mám sign sis,
ale ať se snažím jakkoliv, při instalaci (instaluju z paměťovky v mobilu na paměťovku) N-Gage Installer (Fixed) mi to zahlásí "přístup aplikace" a pod tím je napsané "povolit aplikaci: další detaily", dám pokračovat a je tam "Detaily: Název ..." dám pokračovat a skočí to do "přístup aplikace" když dám další je tam "přístup aplikace" a tak pořád dokola. Celý den je dneska v pytli a nepovedlo se mi to, pročetl jsem tady všech 15 stran a ještě další + zahraniční....

Nový uživatel, co tohle napsal s jedním příspěvkem. Rozhodně se nás nemusíte bát a strávit nad tím problémem celej den, k tomu vás nikdo nenutí. Jen je fajn, když se na danou problematiku sami podíváte, než vypálite dotaz, na kterej je tu už dávno odpověď. Takže velká poklona, tohohle si skutečně vážím Obrázek To je pak radost pomáhat problémy řešit Obrázek

sulda: Jelikož hry nejsou moje hobby tak se tam moc nemotám ale tohle sem zrovna sledoval a dávám 1* pro max77 :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát led 02, 2009 11:50 pm

Opět jsme dlouho nikoho nepochválili, a za poslední dobu jsem si všiml 3 dalších jmen :wink: Děkujeme, už mají své místo na seznamu :)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Re: Vzorní uživatelé - tabule chvály

Příspěvekod Zelych v stř led 21, 2009 8:03 pm

:radost Jee, já tu jsem taky! Mám z toho radost, jak malý děcko! :oops:
LG 4X HD & Nokia N900
Zelych
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Příspěvekod jirka607 v stř led 21, 2009 8:10 pm

JA si myslim že na prv :pivo ním nejtučněji zvýrazněném místě bys měl být ty přísný ale spravedlivý doktor
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř led 21, 2009 8:23 pm

To těžko, moderátoři mají svoje výsady, zvýšená oprávnění a svolení dohlížet na fórum :wink: To je samo o sobě odměna. A kdybych tam měl někoho z nás dát, budou to předevšm hanni s prokopem, myslím, že všichni vědí proč :wink:

A Zelychu, ty se moc nečervenej, nebejt tebe tak má teď téma PC suite 30 stran minimálně :D :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod mila6032 v stř led 21, 2009 8:59 pm

Doktore tak tohle můžu podepsat i vlastní krví. Je tu spousta uživatelů,kteří jsou prospěšní a tvůrčí.Potom tu jsou moderátoři,kteří jsou kvalitní a hlavně vědí o symbianu hodně,což ne na všech fórech bývá pravidlem. Krom toho všichni modi mají tak nějak i cit a ne vždy se striktně řídí pravidly,což je z 99% ku prospěchu věci. A pak je tu ta dvojice,kterou jsi jmenoval. hanni a prokop. To jsou ty dva se kterými tohle fórum stojí a padá. hannimu bysme měli postavit sochu za "seznam aplikací "a hromadu uploadů,která kolikrát už snad hraničí se spamem :D (samozřejmě myšleno v dobrém a jako vtip)....no a prokop.....museli byste ho znát.Normální zdravý člověk má ruku zakončenou prsty. prokop E71čkou. Je to člověk,který nechlastá,ale formátuje se Gambrinusem. On chřipku neléčí,on jí odinstaluje. Až se jednou bude slavit svátek Symbianu,tak to bude na Prokopa....o tom jsem přesvědčen.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod šulda v stř led 21, 2009 9:35 pm

mila6032 píše:Normální zdravý člověk má ruku zakončenou prsty. prokop E71čkou. Je to člověk,který nechlastá,ale formátuje se Gambrinusem. On chřipku neléčí,on jí odinstaluje.

Tohle je citát kterej nikdy nezapomenu :wink: Nedokážu si to tady bez něj představit a bez hanniho jak by smet. Jeho seznam patří do řady Rolls Royce a o neúnavných dodávkách nemluvě :wink:
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Tuxx v stř led 21, 2009 9:56 pm

pomaly by sme mali zacat spisovat prokopove citaty alebo citaty o nom (Eseries citaty). Ja mam tiez jeden v podpise :)

hanniho uploady naozaj hranicia so spamom :D len tak dalej :pivo (ja zial nepijem)
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod Xnovic v čtv led 22, 2009 1:15 am

Sice to bude znít divně ale na prvnim místě by tam mělo být uvedeno tohle fórum jako celek..Nebudu kvůli tomu zakládat nový pochvalný téma, ale asi tak:

Velmi děkuju, za tohle fórum jako takové a hlavně všem moderátorům a adminům za jejich skvělou práci a velkou ochotu pomáhat s jakymkoliv problémem..
Kdybych cca před dvěma léty po koupi SE K800i nenarazil náhodou na tohle fórum, tak bych skoro vůbec nevěděl co symbian je..Po přečtení několika topiců s hrama a různýma aplikacema, byla další moje rozhodnutí jasná : okamžitě se zbavit K800i a co nejrycheji jet pro Nokii N73.. :D

Dnes je tohle fórum to první co po spuštění PC navštívim..Je tu všechno co k "životu" potřebuju, ale hlavně je tu něco co jinde chybí...kromě nových her, programů a řešení problémů je tu hlavně i sranda a většina věcí se tu řeší, tak nějak s ůsměvem a to je to co tohle fórum dělá "výtečným"...Jen tak dál..!!

Takže ještě jednou :
Děkuju všem !!!!!!!
Xnovic
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod hanni v čtv led 22, 2009 7:04 am

sulda píše:Jeho seznam patří do řady Rolls Royce ...

Prave sa ho postupne snazim vylepsit na uroven, kedy sa to uz k pozemskym veciam nebude dat prirovnat :lol

Tuxx píše:hanniho uploady naozaj hranicia so spamom :D len tak dalej

To som asi prvy spamer, ktoreho za jeho spamy niekto pochvalil :D
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod prokop v čtv led 22, 2009 12:59 pm

>Xnovic & spol.:
Díky, tohle potěší a dodá chuť do další práce :wink: .

>hanni:
Jak by se ti líbil titul positive spammer? :lol: .
Trochu ti s tím seznamem pomůžu, ale jen maličko, však víš jak se mi tohle v mobilu dělá. Mrknu někam dolů na konec a vezmu si jednu nebo dvě rubriky.

>mila6032 & Tuxx:
Volové... :lol :lol :lol málem jsem si utrhl bránici :lol . (Mílo, trochu bych tě opravil: levá E71, pravá E61 a kdybych vyhrál ve Sportce tak mám ještě nohy: N73/N82/N95 na levé a HTC Raphael na pravé :D )
Na tu poslední chřipku ze které se teď lížu už mi formát nefungoval: zkoušel jsem různé kódy v pohotovostním i standby režimu a prakticky nic nepomáhalo (trojhmat ani jiný mnohohmat taky nezabral, a k tomu se mi tam ještě připletla nějaká HW závada :D )

Jinak když už to mila6032 začal tak ho taky musím naprášit: před pár dny si tak jedu tramvají a ocitl jsem se v mírné dopravní zácpě. Samozřejmě jsem měl v rukách obě placky ale občas zvedám hlavu abych věděl kde jsem. Takže jsem vykouknul z okna a vidím nějaké povědomé auto. Když tramvaj kousek popojela tak koukám že za volantem sedí milia6032 a hádejte co měl v ruce? :D . Myslím že zrovna něco dělal v C:/sys/bin nebo Z:/sis/bin ale moc dobře jsem tam neviděl a tramvaj už se rozjela dál. Rozhodně jsem ale viděl spuštěný X-plore :D .
Takže teď už musí být asi každému jasné proč se ten topic v sekci Modding jmenuje tak jak se jmenuje :lol

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod hanni v čtv led 22, 2009 5:16 pm

prokop: moderator sa mi paci viac :wink:

inac co sa tyka toho zoznamu, neprerabam iba zoznam, ale dopisujem do neho aj ktore aplikacie su signed alebo unsigned + vpisujem do topicov k aplikaciam do nazvu datum poslednej verzie a info.Takze je to o to zlozitejsie a zdlhavejsie.
Ale ak mas elan,nech sa paci,rad prijmem kazdu pomoc. :wink: .

//prokop/:
jj, všiml jsem si že to tam dopisuješ a uvědomil jsem si že to datum poslední verze u všech pythonek asi není, ještě to prohlédnu. S tím jestli je aplikace signed nebo unsigned jsem to měl u pythonýrek o dost jednodušší - pythonek je v seznamu jen tuším 87 a většina je unsigned, takže jsem to v seznamu dopsal jen u těch několika málo co jsou signed.

Popis bude v některých případech ve tvém seznamu trochu obtížnější - těžko se dá napsat něco třeba u browserů nebo u navigací ale něco nás určitě napadne :idea: .
Moc toho nebude, něco snad sesmolím dneska, pak budu mít čas asi až v neděli.

Malá technická poznámka: pro mě se tvůj seznam teď stává hrozně nepřehledný - jestli máš možnost tak se na něj podívej v OM mod :D . Ale řešení mám jednoduché: zase si ho budu kopírovat a občas aktualizovat - s pomocí geniálního DEditu v něm pak je vyhledávání hračka a je o hodně jednodušší než v prohlížečích.

Jinak sry za ten OT, více si napíšeme v SZ (ale napřed musím vyřídit ještě několik nezodpovězených :oops: )
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod šulda v sob dub 25, 2009 12:39 am

Už tu dlouho nikdo nepřibil a já o jednom vím tak sem ho přidal :wink:
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned črc 19, 2009 5:57 pm

Xnovic píše:Dnes je tohle fórum to první co po spuštění PC navštívim..Je tu všechno co k "životu" potřebuju, ale hlavně je tu něco co jinde chybí...kromě nových her, programů a řešení problémů je tu hlavně i sranda a většina věcí se tu řeší, tak nějak s ůsměvem a to je to co tohle fórum dělá "výtečným"...Jen tak dál..!!

- Tak s tymto 100% suhlasim som tu regnuty len nejaky mesiac a toto forum je jedina vec v mojom prehliadaci ktora tam svieti denne dlhsie ako icq :D fakt toto miesto je ako Mekka :) kazdy by sa tu mal aspon raz za zivot zastavit :wink:
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod prokop v ned črc 19, 2009 8:02 pm

LeUKopLaSt3 píše:toto miesto je ako Mekka kazdy by sa tu mal aspon raz za zivot zastavit

to je nádhera....

Mimochodem, když se na ten seznam a reakce pod ním teď dívám, tak je asi dobré zmínit, že někteří uživatelé byli napřed na seznamu a teprve později zezelanali, hlavně před nedávnem (to jen aby novějším uživatelům nepřipadalo divné že se tu zelení nějak moc chválí navzájem :D ).

A jinak - pořád platí že jsou vítány návrhy na další uživatele kteří si zaslouží být zde uvedeni.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod mila6032 v čtv srp 06, 2009 2:17 pm

Koukám, že se nám seznam zase trochu rozrostl....oba dva si to bez pochyb zaslouží.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Smith.F v čtv srp 06, 2009 3:04 pm

Fuha, jsem slavnej :radost :lol:

Poslední týdny jsem spíš pasivní divák, znáte to, čas je mrška prchavá - jeden den se válí všude okolo jen ho zvednout a ten další hledám hledám a nenacházím.
Ale ještě jsem poslední slovo neřekl :twisted:
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod prokop v ned zář 27, 2009 9:23 am

Zase přidáni další uživatelé :wink:

Děkujeme Obrázek

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Rusnak-COBRA v úte lis 03, 2009 2:38 am

myslim ze by nebolo odveci pridat k pochvalenemu menu aj datum ;)
mozno v tom bude vacsi prehlad
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod prcek15 v úte lis 03, 2009 3:59 pm

Rusnak-COBRA
Myslím, že teď už si asi nikdo datum, kdy každý z nich dostal ocenění, nepamatuje. Ale když budou přibývat další, byl by to dobrý nápad. :idea: :clap
Pravidla fóra | Pravidla psaní příspěvků
Pro nové uživatele | Sygic 8.06 2010 CZ-SK
Neposkytuji podporu přes SZ, napište do diskuze!
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: HTC HD2, N95 8GB

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned kvě 02, 2010 7:34 am

Menší aktualizace :) Vasikk ten svůj nápad opravdu nevzdal a ve hrách je teď víc živých linků, než kdy jindy. Patří mu nejen můj velkej dík :class:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod vasikk v pát kvě 14, 2010 10:55 am

díky :oops:
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod vasikk v sob zář 11, 2010 11:40 am

Další aktualizace
Benecore
Rusnak-COBRA
w.i.n.k.i
Všichni si tu být zaslouží
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Sir Sprice v pát zář 17, 2010 12:45 am

jaktože tu už nejsem, kdo mě smazal? :D
Jsi tu nový/á? Něco hledáš? A pravidla už znáš? .. tak to respektuj a můžeš být nakonec odměněn ;-)
Sir Sprice
Uživatel
Uživatel

Další

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé