2.7.2007: NEW FW 4.0726.2.0.1

OS. 9.x telefonů

2.7.2007: NEW FW 4.0726.2.0.1

Příspěvekod lukas26 v pon črc 02, 2007 3:43 pm

s Product Code 0529780 je tam:
Obrázek

takže směle do toho...až přejde tady bouřka, tak to tam taky šoupnu...už mi ten 4.0723.2.0.1 začíná blbnout a při přepínání aplikací nebo při jejich killnutí přes Handy Taskman telefon píše nějaké chyby...
snad tam bude ME přehrávač a podpora A2DP...

PROMAZÁNO
příspěvky typu "teď mi to nejde nahrát" atd. sem nedávejte, je to zapříčiněné přehlcením Nokia serveru, tak musíte počkat...
zbytek "nesmyslných" příspěvků také smazán...
Naposledy upravil lukas26 dne pon črc 02, 2007 10:48 pm, celkově upraveno 3
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Vampyrjan v pon črc 02, 2007 5:14 pm

Lukaši přeinstalováno, přehrávač ME tam je ,je stejny jak z té beta verze . A2DP taktéž plně funkční.
Vampyrjan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod TK v pon črc 02, 2007 6:04 pm

Prosim Te a co to pipnuti u zaostrovani pri tom foceni?Je to porad opozdene,nebo je to u tohoto newFW uz good?Taky mne napada jeste co ten blikajici kurzor pri volani,zmizel?
Nokia N95 8GB Warm Black
TK
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Lord Becks v pon črc 02, 2007 8:08 pm

Tak jsem ho tam hned šoupnul a kurzor tam pořád bliká.
Lord Becks
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod TK v pon črc 02, 2007 8:19 pm

No tak to je skoda,ze porad blika!A prosim Te co to pipnuti pri tom zaostereni fotoaparatu pri foceni?Zustalo opozdene taky?
Nokia N95 8GB Warm Black
TK
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jamaica v pon črc 02, 2007 8:25 pm

Tak je tam.Celkově je to oproti verzi 3xxxx mnohem lepší.Je to tedy první dojem,ale snad se to nezmění 8)

edit jamaica - po dalším dobrovolném restartu mě zaskočila hláška instaluji - ne že se objevila, ale že tam byla skoro 5 minut :roll:

Obnovení zálohy z karty proběhlo celkem a v pohodě. I když to taky trvalo nějak dlouho :roll: Některý aplikace ale vubec nenaskočili - třeba QIP 1021.Musej se znovu instalovat :evil:

edit jamaica - zkouším obnovit zálohu z PC a nějak se tomu nechce :roll:
Bůh odpouští,JÁ NE!
Ostřejší než Chilli
Samsung Innov8 i8510 8+8GB
jamaica
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod corbas v pon črc 02, 2007 9:54 pm

Tak uz ho mam, nakolko 4.0723 mi stale blbla...
uz som nasiel aj prvu chybu - neukazuje mi silu signalu, svieti tam len ta antenka ci co to je, ale palicky k tomu ziadne, takze netusim ci signal mam, alebo nie a aky.. menil som aj temy a stale nic nekresli. Fotak ma oneskorenie, ale mam pocit ze o dost mensie.. startuje rychlo, zda sa mi podstatne sviznejsi.. ale zase zatvara sa straaasne dlho. Tot zatial...
corbas
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Radza.st v pon črc 02, 2007 9:54 pm

Mám jednu prosbu. Byl by někdo tak laskav a mohl udělat fotky s nějakým starým FW a tímto novým???
Nejlépe možná s 4.0723.2.0.1 a pak s tímto novým, jestl se něco změnilo, kvalita fotek, jestli není ještě o chlup lepší. Bylo by to moc faj...kdyby někdo udělal nějaké porovnání, tak jako jsem tady udělal já s tou 4.0723.2.0.1.
Momentálně mám v telefonu 4.0723.2.0.1 a nemám s ním ani sebemenší problém, ale pokud by tento nový měl ještě nějaké klady, možná bych do něj šel....i když zatím důvom opravdu nemám.
Nevím jak ostatní, ale mě tohle moc zajímá a kdybych přecházel, pořádně bych porovnal starý, versus nový. Tak snad se najde nějaká dobrá duše.
Zajímá mě hlavně:
1. focení (pípnutí při zaostření, rychlost reakce závěrky po domáčknutí spouště, POROVNÁNÍ KVALITY FOTEK s předchozím FW atd.)
2. rychlost odezvy telefonu při procházení složek.....
3. zaplnění paměti RAM
4.....teď si narychlo nevzpomenu, ale prostě cokoliv, jakákoliv změna.
Dík všem a za všechny.
Nokia 3330->Nokia 3410->Nokia 6100->Nokia 6230i->Nokia N73->N82 black, microSD 16GB
Radza.st
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod xBryan v pon črc 02, 2007 10:01 pm

to corbas: zda se ti rychlejsi nez firm 4.0723.2.0.1 ???? Rikas signal neni? Poznas to tak, ze ho mas, ze vidis logo operatora site jakeho mas...jinak ze nekoho treba prozvonis ci zavolas...jinak e.e.... Fotky se ti zdaji taky lepsi?? Mam dotaz k tomu opozdenymu pipnuti pri foceni?!-porad to pretrvava??
N82 Silver and 2GB memory card.. FW: 20.0.062 and Honda CRX
xBryan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod corbas v pon črc 02, 2007 10:11 pm

XBryan : rychlejsi sa mi zda akurat fotak. To oneskorenie pipnutia tam stale je, ale hovorim, ze mam pocit, ze je o kusok krasie ako v 4.0723. Ale mne sa fotak teraz pozdava .. je svizny.. moj dojem ... BTSku mam kusok, ale proste silu signalu mi neukazuje, ked spustim napr FExplorer tak tam je naplno.. proste len na ploche vlavo hore nijak raz nekresli palicky signalu. St.
corbas
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod xBryan v pon črc 02, 2007 10:20 pm

to corbas: tak zkus prehrani jeste jednou...nebo uplny tovarni nastaveni...myslis, ze by to nepomohlo? Je sviznejsi fotak jo? a kolik mas volnych ram pameti?? Hmm..me treba kdyz jsem si nahral firm 4.0723...tak jsem tam nemel nejen signal, ale ani logo operatora, jen stav baterky a rano to tam bylo..ale to bylo nejspis vypadkem site... Tak neco zkus..hodne stesti :wink:
xBryan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod nWm^ v pon črc 02, 2007 10:35 pm

Tak už jsem taky updatoval... ráno uploadnu fotky, foťil jsem v 10 večer s 3.0713.1.0.2 a pak v 11 večer s 4.0726.2.0.1.
Player je z ME, pouští se s telefonem, ale dá se vypnout v menu.
Kurzor mi bliká když volám i když mi někdo volá.
Rychlost se mi nezdá zas tak moc rychlejší (aspoň teda ne první menu), pak už to je docela svižný.
A2DP nemůžu zkusit.
Current FW 4.0812.4.0.1 updated 24.05.2008;
Previous FW 4.0735.3.0.2 updated 14.10.2007;
Storage 2GB Transcent
nWm^
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod xBryan v pon črc 02, 2007 10:36 pm

to Radza.st: souhlasim s tebou...kazdy by chtel vedet poznatky a rozdily "beta?" verze 4.0723.. a verze 4.0726...a fotky jak by smet..za par tydnu jedu k mori, tak musim mit co nej fotak :lol: :lol: hmm..ale kazdopadne at sem nejak dobra duse hodi porovnavani fotek a celkove porovnani..a nerikejte, ze nikdo, to by prece nesel ten firm a soft tak dlouho a tezce stahovat :wink: diky klucííí :)
xBryan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod corbas v pon črc 02, 2007 10:41 pm

to XBryan : tak je to, pomohol restart uz mi kresli ciarky signalu. RAMku mam po zapnuti 21.7MB volnej. Nainstaloval som si handy taskman a aj po restarte telefonu mi nabehol. takze aspon to vylepsili. Na prvy pohlad aj fotky su OK.. viac az zajtra. A aj fotak uz nielen rychlo nabehuje, ale sa aj zatvara.Zatial sa mi to velmi pozdava.
corbas
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod xBryan v pon črc 02, 2007 10:47 pm

to corbas: tak to jsou pozitivni zpravy..jsem rad, ze ten signal tam uz mas :wink: Kazdopadne zitra sem hod VSECHNY :lol: poznatky o tomhle firmu...a ram pameti jsem mel na mysli normalne v pohotovostnim rezimu kdy delas porad neco a pak pres taskman vse zavres a tam uvidis volnou ram pamet..to jsem mel na mysli...uvidime zitra..tak dlouho neponocovat :D :wink: ..caute kluci :wink:
xBryan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod za_jo v pon črc 02, 2007 10:50 pm

mam jednu otazocku?teda dve .. su tam uz zvonenia s 3-D efektom?? a je tam zvonenie ringring.mp3??

please
za_jo
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Zwick v pon črc 02, 2007 11:48 pm

Moje první postřehy:
1. nechápu proč nokia neníé schopná konečně udělat s tím, abych nemusel ikonku po ikonce přesouvat do složek...
2. zdá se mi to, nebo to hraje do sluchátek hlasitěji?
3. menu je stále pomalééé... :(
4. fotoaparát má automaticky ztmavován střed fotografie... (zkuste si zajet na světlo a pak honem do tmy-uprostřed vidíte takovej kruh)
5. závěrka se mi zdá mnohem rychlejší, no, ale těžko to odhadnout...

EDIT: funguje vám A2DP?
Zwick
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod kami3120 v pon črc 02, 2007 11:54 pm

Tak jsem celkem smutný!
Měl bych upozornit, že do neděle jsem měl poslední FW ME jelikož mám N73ME zkoušel jsem upgrade u kterého mi spadl systém telefonu a nic s nim nešlo dnes mi v opravně tel. oživily a nahrály tam klasickej fw 3,705.... a že ME mi tam daji tak za 3měsíce až vyjde novej, nechápu že sem si to nechal líbit a odešel, no ted sem upgradoval na 4,07...protože potřebuji nastavení zvuku v hud.přehrávačí-kvůli tomu jsem si ME koupil...Jo jinak kartu jsem před flascem také formátoval.A ted poznatky:

Klady:

-Zobrazení fotoaparátu na displeji za šera už začíná odpovídat realitě!Ale je příliš tmavé.
-Fotky jsou znatelně lepší! Se světlem se optika lépe vypořádá, zázrak to neni! Ale radost to udělá!
-Ram po zapnutí sem měl i 21,75 celkem se drží a občas je na 18 pak něco dělám kouknu kolik má a koukám a je to 19,8-20,5 takže to je celkem pohodička!Po takové hodine jsem na15MB.
-V menu je nová složka Internet v ní najdeme "web", "stáhnout". "služby" zatím mi to celkové uspořádaní složek vůbec nevyhovuje, ale to si nastavim až bude čas...
-Rychlost menu je oproti mému původ. FW závratná! Ale první spuštění taky chvilku trvá.
-3D vyzvánění tu najdeme a to v nástrojích ring ring.mp3 sem tam nenašel, ale melodie jsoiu tam stejné jako u ME 3....
-Z předchozí 4xxx zůstala možnost ukončit hud.přehr. způsobem volby-konec.

Zápory

-Rychlost fotoaparatu(naběhnutí a zavření bych přirovnal k poslednímu FW MusicEdition rozdíl vidim tak v setinách sekundy max 0,5sec rychlejší, ale i to je dost:)
-Opožděný zvuk ostření je dosti matoucí a časová mezera je celkem veliká:(
-Snake hra chybí-ve šložce hry je prázdno, ale to už se řešilo u předešlého 4...FW který sem neměl, ale vím že tady na foru je i link na stažení této hry.
-Hudební přehrávač mi neni schopnej najít žadný hudební soubor zkoušim cokoli vždy obnoveno 0 nebo hledá se a to zůstane do nekonečna...!Takže si hudbu pustit žádnou nemohu:( (jedině přes správce souborů! A to po jedné mp3 a nemám možnost ekvalizéru atd...)hlavně, že mám hudební telefon! Zkoušel sem to i ukládat do té složkyzvukové klipy-digitální tony-do všech složek nějakou mp3 a nic to bych to zahodil!. U té ME mi to našlo kdekoli na kartě!

No jak bude čas nesu zpět do servisu když to podělaly- šoupli tam klasickej FW tak at se staraj tam dát ME!! Řikal jsem toto v Mobil asku a ti řekli o cellnetu, že v tom maji bordel a nevyznají se a ať jim to tam odnesu a že mi maj dat telefon do stavu v jakym byl koupen. A dát na české zastoupení nokie stížnost na autoriz.servis.
Jinak by mi naprosto tento FW vyhovoval-kdybych mohl poslouchat hudbu kuli které sem za ten telefon připlatil!.Tak toť vše.
Nokia N95 8GB * LD-3W*
kami3120
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod McKyle v úte črc 03, 2007 12:17 am

Tak moje poznatky zatím (beru to s tím že sem měl Me a přešel jsem na tenhle klasik):
Menu je kapku jináč uspořádaný, a pochyb v něm je o dost a takhle rychle sem zprávy nikdy neprohlížel :D.
Foťáka nabýhá rychleji a fotky i kvalitnější (i když mi lukas psal že oproti ME je to bez diskuze ;-))
Přehrávač přehrává jek v ME hlasitost je stejná.
Jinak zatím všechno funguje jak má a všechno se zobrazuje jak má.
A tady přidám pár fotek :
Klasický režim :
Obrázek

Noční režim :
Obrázek

Makro 1 :
Obrázek

Makro 2:
Obrázek

Klasický režim 2 :
Obrázek
Nokie 3210 -> 3310 -> 3510i -> 3230 -> N73 Plum/Silver + 2GB MiniSD, FW 3.0705.1.0.31
Obrázek
McKyle
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod wiseman v úte črc 03, 2007 5:55 am

Podle ohlasů koukám, že se tento FW Nokii docela povedl :-) Odpoledne ho hned sosnu... Jo, zůstal mezi vyzváněcími tóny "seahorse.aac"? Jsam na něj zvyklej...
wiseman
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod DarMic v úte črc 03, 2007 7:11 am

kami3120: Ja nevim jak tobe,ale me ten novy firm. najde MP3 kdekoli:)

Pri foceni me to pipne az pri uplnem domacknuti kde je pak zpozdeni hadam tak max 0,5s. Fotky se me zdaji lepsi nez u stare 3.7...
Jak rikali borci prvni spusteni trosicku trva,ale pak je to sviznejsi zase nez driv.
Ohledne volne Ram, firm jsem nahraval vcera hned jak se objevil a ted mam volne 15,6 a to jsem tam instaloval programky,zkousel je a hral nejakou tu hru takze pohoda:)
Takze velka celkova spokojenost :D
DarMic
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Radza.st v úte črc 03, 2007 7:16 am

Je to sice pěkné, že jsi sem hodil fotky, ale k čemu to je, když to nemáš porovnané se starým FW?
Jak máme vědět co se změnilo?
Byl by někdo schopen udělat porovnání fotem mezi nějakých starým FW a mezi tímto novým?
A úplně nejlépe mezi FW V4.0723.2.0.1 a tímto novým.
Děkuji.
Radza.st
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Fugas66 v úte črc 03, 2007 7:43 am

..můžete mi prosím ještě jednou někdo na 100% potvrdit funkčnost (tedy spíše přítomnost) stereo profilu A2DP v tomto FW 4.0726... :?: :idea:

..mám bobky to sosnout a pak zjistit že A2DP je fuč :!: .."to by mě odvezlo houkavé auto"

..díky ..
MyTel.Story: Nok.11-NMT, 3110,6110,7110,7650,NGAGE, SX1,6630,N70,N73
akt.♦/\/OKIA»8800Sirocco, N-5500_sport+1GB, N-81_SD+4GB, /\/»82/Light Titanium +mSDHC_8GB/PC:0551521/
+head. BOSE TriPortIE and Nokia BH-604(A2DP)
Fugas66
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod kami3120 v úte črc 03, 2007 7:50 am

No to je zvláštní- že někomu tento FW najde hudu kdekoli na kartě aa mě ji nenajde vůbec nikde!!! :( Nevim jak to řešit už sem zoufalej a ted budu mít šichtu od 11 do 23hod. a hudbu v mobilu bych celkem potřeboval!A ono hov*o... Nevíte nějaké řešení, napadá mě jestli nedělá neplechu to, že sem tam šoupl zálohu z té mé pův. ME 3,....(ale to šlo jen o konntakty poznámky kalendář a možná nastavení....) Asi to zkusim znovu na Nokia Soft. Updater a znova reinstalovat a formát.kartu, ale nevim jestli to neni zbytečný vopruz!

Pro ty co furt chtějí porovnávací fotky a mají starý FW tak si snad mohou něco nafotit upgradovat a zase nafotit a pak zjistějí, že je to lepší a budou spokojeni!V opačném případě budou neštastní, ale pochybuju, že by zhoršily kvalitu s novym FW, ale známe NOKII...:) Já bohůžel zatim nemám fotky které bych přirovnal k starému FW tak nemohu sloužit.

edit: to A2DP by mě také zajímalo, ale nemám možnost to vyzkoušet a vůbec ani nevim jak se to zapína když přehráváte hudbu tak se asi ty sluchátka po spárování na to připíchnou samy nebo nevim.... Ted do nich asi, ale investovat nebudu. Já jsem ted na 4GB mini-sd a překrytova přední kryt.
Naposledy upravil kami3120 dne úte črc 03, 2007 7:52 am, celkově upraveno 1
Nokia N95 8GB * LD-3W*
kami3120
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod xBryan v úte črc 03, 2007 7:52 am

to Radza.st: Hmmm.mas recht..kazdeho, kdo ma firm 4.0723..by zajimalo porovnani s timto novym firmwarem..protoze si myslim, ze nema smysl prehravat firm jen kvuli zmene cisla z 4.0723.. na 4.0726..jak jiz ctu tady na foru, tak kurzor blika, ram jsou uplne stejny...a MP3 mi to taky vpohode najde..zkousel jsi restartovat foun?? Kazdopadne zatim neni duvod upgadovat soft, kdyz je ?identicky?! a kdyz neblbne... :wink: Ale pokud budete psat dalsi poznatky..budeme radi.. :D
xBryan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Fugas66 v úte črc 03, 2007 8:29 am

kami3120 píše:edit: .... Já jsem ted na 4GB mini-sd .

..ty používáš v n-73 4GB_miniSD :?: ..no s FW 4.0723.. a FW 4.0726.. by měla již jít :?: ..ale né HC koukni ZDE
MyTel.Story: Nok.11-NMT, 3110,6110,7110,7650,NGAGE, SX1,6630,N70,N73
akt.♦/\/OKIA»8800Sirocco, N-5500_sport+1GB, N-81_SD+4GB, /\/»82/Light Titanium +mSDHC_8GB/PC:0551521/
+head. BOSE TriPortIE and Nokia BH-604(A2DP)
Fugas66
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Radza.st v úte črc 03, 2007 8:35 am

kami3120 píše:No to je zvláštní- že někomu tento FW najde hudu kdekoli na kartě aa mě ji nenajde vůbec nikde!!! :( Nevim jak to řešit už sem zoufalej a ted budu mít šichtu od 11 do 23hod. a hudbu v mobilu bych celkem potřeboval!A ono hov*o... Nevíte nějaké řešení, napadá mě jestli nedělá neplechu to, že sem tam šoupl zálohu z té mé pův. ME 3,....(ale to šlo jen o konntakty poznámky kalendář a možná nastavení....) Asi to zkusim znovu na Nokia Soft. Updater a znova reinstalovat a formát.kartu, ale nevim jestli to neni zbytečný vopruz!

Pro ty co furt chtějí porovnávací fotky a mají starý FW tak si snad mohou něco nafotit upgradovat a zase nafotit a pak zjistějí, že je to lepší a budou spokojeni!V opačném případě budou neštastní, ale pochybuju, že by zhoršily kvalitu s novym FW, ale známe NOKII...:) Já bohůžel zatim nemám fotky které bych přirovnal k starému FW tak nemohu sloužit.

edit: to A2DP by mě také zajímalo, ale nemám možnost to vyzkoušet a vůbec ani nevim jak se to zapína když přehráváte hudbu tak se asi ty sluchátka po spárování na to připíchnou samy nebo nevim.... Ted do nich asi, ale investovat nebudu. Já jsem ted na 4GB mini-sd a překrytova přední kryt.

no nevím jak ty, ale tobě by se chtělo přehrávat nový FW, když ten co zrovna máš, je na tom úplně stejně??
Já mám zrovna FW V4.0723.2.0.1 apředtím jsem měl 3.0713...... než jsme to přehrál, udělal jsem pár fotek se starým a pak s novým. Dal jsem to tady na fórum proto, abych pomohl nějak ostatním. Taky jsem to tady dávat nemusel a mohl jsem si to nechat pro sebe. Ale o tom to tady není, myslím, že bychom si měli nějak pomáhat. A pokud se najde někdo, kdo udělá nějaké srovnání, když už si bude FW přehrávat, dost lidí to tady ocení. Přehrál bych ho, ale proč přehrávat něco co je dobré??
Jedině pokud by to nové stálo za to.
Takže pokud se najde někdo, koho to taky zajímá a jde do přehrání FW, ocenil bych a nejen já, kdyby se o něco pokusil....zabere to pár minut....
Radza.st
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod kami3120 v úte črc 03, 2007 8:45 am

Tol souhlsim, jenže já jsem před flaschem včera fotil fotky které bych mohl potomzopakovat a byly by porovnávací, ale oni se ukládaly na pam.tel to sem si neuvědomil a při přehrátí šli do kytek. :( Takže ode mě asi nic :(

Edit: špatně jsem se vyjádřil :lol: na 4GB mám připravené 2000 a jak ji budou mít někde na skladě v praze tak si pro ni hned sjedu.
Ta moje neobnovující se hud.knihovna se už vzpamatovala dalším formátem paměťové karty, takže jsem Happy!:)
Nokia N95 8GB * LD-3W*
kami3120
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod nitro v úte črc 03, 2007 9:03 am

Malej dotaz, jak je to s podporou češtiny? Nevíte jestli bude iv češtině?
nitro
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod kami3120 v úte črc 03, 2007 9:07 am

Je to pro český product code, tudíž tam češtinu najdeš!
Nokia N95 8GB * LD-3W*
kami3120
V.I.P.
V.I.P.

Další

Zpět na Obecné informace, parametry