Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Aplikace pro 9.x telefony

Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Příspěvekod Michael322 v ned led 06, 2008 10:53 am

zdravím hledáte nějakou symbian aplikaci rád vám jí najdu a upnu na uloz.to nebo rapidshare

pište si.. :wink:

:?:
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800-C6 pirated

Příspěvekod prokop v ned led 06, 2008 11:32 am

To sice kvituju, ale není to zbytečná ztráta tvého času?
Myslím že všechny app. se tady dají najít přes hanniho seznam aplikací.
Aby se nám to tu zbytečně neplnilo žádostmi o aplikace které si každý může takhle dohledat... Uvidíme.
Upozornění: pokud sem někdo dá žádost o aplikaci která tady na fóru už má svoje téma, bude mu přesunuta do Žumpy, případně i odesláno Varování !!! Tento topic slouží k nalezení aplikace která by náhodou nebyla v seznamech aplikací nebo se nedala jednoduše najít přes vyhledávače na fóru

Tady jsou Seznamy aplikací ve kterých jsou jednoduché popisy aplikací a odkazy do témat kde se o nich diskutuje a kde jsou ke stažení:
:arrow: Seznam symbianových a javových aplikací
:arrow: Seznam pythonských aplikací

Dále bych doporučoval použít vyhledávání zde na fóru - ať už globální nebo v sekci Symbian i Java aplikace a pak ty tři hanniho odkazy o kousek níž, další jsou ve FAQ sekce "Symbian i Java hry".
Naposledy upravil prokop dne úte led 08, 2008 1:01 am, celkově upraveno 1

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

WMv

Příspěvekod scuckin v ned led 06, 2008 11:44 am

to je ok....ale treba ja jsem nikde nenašel plnohodnotnou app v symbianu na přehravaní video souboru v WMV...treba najde :D
scuckin
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N86

Příspěvekod prokop v ned led 06, 2008 11:52 am

MM Player a CoreCodecPlayer. Přece jen ale nepřehrají úplně všechny WMV soubory - to myslíš tou "plnohodnotnou" aplikací?

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

wmv

Příspěvekod scuckin v ned led 06, 2008 12:05 pm

pravě aby prehrala vsechny soubory wmv...když už stahuji maily .... :cry:
scuckin
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Michael322 v ned led 06, 2008 12:16 pm

s tím banem je to až krutém existují i úplní amatéři
tak první požadavek vyřízen rychle :D
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned led 06, 2008 12:20 pm

To podle mě bude až v dalších verzích, až se dohodnou s M$ na kodecích nebo jim je ukradnou :lol:
ale zaplať pánbůh aspoň za tohle, ještě před pár měsíci WMisti posmívali symbianistům co že je to za systém když do něj není aspoň aplikace třetích stran která by uměla přehrát WMV.
Ale už jsme dost mimo téma, asi bych se měl připsat na ten blacklist :lol: , jestli o tom chceš diskutovat dál tak u Core nebo MM :wink:
EDiT:
Michael322: ne ban, ale blacklist, a věř mi že každý hříšník je pečlivě zvažován, nejsme diktátoři.
Jde mi o to, aby tohle téma bylo používáno až když tady někdo skutečně nenajde co potřebuje.
Naposledy upravil prokop dne ned led 06, 2008 12:29 pm, celkově upraveno 1

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Michael322 v ned led 06, 2008 12:28 pm

Core player, mobiola, helix player tyhle programy to umí
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

wmv

Příspěvekod scuckin v ned led 06, 2008 12:29 pm

Michael322: uplní amateři??ted jsem neco nestihl?
tomu nerozumim...
scuckin
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Michael322 v ned led 06, 2008 12:30 pm

ti kteří neumějí hledat tak jim to najdu neřeš to
určitě amatér nejsi
potřebuješ ještě nějakou aplikačku
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

wmv

Příspěvekod scuckin v ned led 06, 2008 12:34 pm

EE....díky
scuckin
Uživatel
Uživatel

wmv

Příspěvekod scuckin v ned led 06, 2008 12:50 pm

jen než začne nekdo instalovat...tyhle prog to prehrat neumi...už davno vyzkoušeno...myslím je to i někde tady na foru...
scuckin
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod escapemann v ned led 06, 2008 3:56 pm

tak vas teda poprosim o plnu verziu Hand Reading Pro
Nokia N73 plum/silver+Apacer 2GB
escapemann
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Stedy v ned led 06, 2008 4:08 pm

Já bych se zeptal, jestli umí nějaká aplikace přehrát internetová rádia, která se spouští jako flashový přehrávač. Jako příklad Frekvence1. Zkoušel jsem všechno možné, ale přehrát se mi nepodařilo.
Stedy
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Michael322 v ned led 06, 2008 4:32 pm

Stedy píše:Já bych se zeptal, jestli umí nějaká aplikace přehrát internetová rádia, která se spouští jako flashový přehrávač. Jako příklad Frekvence1. Zkoušel jsem všechno možné, ale přehrát se mi nepodařilo.

tohle sem nějak nepochopil :(

ten Hand Reading Pro
je pro PPC ??
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned led 06, 2008 4:52 pm

scuckin: co neumí přehrát? WMV? Umí, ale jak jsem psal tak jen některé, podle různých kodeků. Nebo jsem něco nepobral? A příště prosím nepiš dva příspěvky za sebou, ale edituj.
Stedy: to by se mi taky hodilo, ale pokud vím tak zatím nic takového není. Teď mě napadá eM player či jak se to jmenuje, když umí stream youtube...
Do LCG Jukeboxu jde doplnit adresa, pár jsem si jich tam dal ale nejde tam dát flash.
Navíc je to náročné na data: nedávno jsem to zkoušel a i při hodně nízkém bitrate to dělalo asi 500kb za 2min nebo tak nějak. Takže brzy dosáhneš limitu FUP.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned led 06, 2008 6:23 pm

To Michael322: děkujeme za ochotu, já si toho osobně moc vážím. Ale možná by nebylo špatný stanovit i pár pravidel pro tuhle diskuzi, podobně jako je to v "sháním hru...poraďte", aby se tady nešířili lenoši, který nejsou ochotný kliknout na hanniho seznam apod. Pak by se to dalo dát za důležitý a pomáhali bysme v "seriózním" topicu. Nápad je to šlechetnej, ale existuje spousta lenochů, tomu věř :wink: Pokud by se ti do něčeho podobnýho chtělo, nech mi SZ a domluvíme se nebo mi navrhni jak a po domluvě to můžu upachtit i já. Záleží na tobě :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod escapemann v ned led 06, 2008 7:26 pm

to Michael322: ten Hand Reading Pro je pre S60 3rd a je od firmy CrazySoft ale nemozem ho nikde najst.
Nokia N73 plum/silver+Apacer 2GB
escapemann
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod hanni v ned led 06, 2008 7:44 pm

Napisem to asi takto...nato,aby si nasiel vsetky aplikacie, ktore vysli a su free alebo vyliecene, Ti postacia 3 linky:

:arrow: http://allnokia.ru/symbsoft/
:arrow: http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=26944
:arrow: http://www.ipmart-forum.com/forumdisplay.php?f=374

A tie bud ja, ale niektori ini uzivatelia pravidelne sledujeme, takze sa tu objavia. Je velmi mala pravdepodobnost, ze niekde inde najdes nieco viac :wink:
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Hlídání volných minut/SMS

Příspěvekod Pitevna v ned led 06, 2008 9:27 pm

ahoj,můžeš někde sehnat program na hlídání volných minut a počítání sms .. např. jako je program Callregister (ale není pro N73)..nebo nějakou aplikaci přímo na tarif Nabito 350 od Vodafonu?Dík za info.
Pitevna
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned led 06, 2008 9:52 pm

SMS Diary:
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=1171
předpokládám že jsi četl co jsem psal nahoře o blacklistu...

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod SAKULPOL v ned led 06, 2008 11:00 pm

Ahoj
nevi nekdo esi uz je aplikace na rd3 symbian kniha jizd? ( kam by se psalo kdy jsem tankoval a vyhodnoti to prumer. spotrebu, cenu atd)?
Dik
SAKULPOL
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Vlasyk v pon led 07, 2008 8:26 am

Niekde sa to tu riesilo... Pre 9.1 vraj nie je este nic zaujimave a ani osobne som nikde nic nevidel... stale je najlepsia kniha jazd v jave... presny nazov si nepamatam
N95 8GB Black, FW 15.0.015
GPS Evolve 3M
symbianmania.sk
Vlasyk
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod scuckin v pon led 07, 2008 10:55 am

prokop píše:scuckin: co neumí přehrát? WMV? Umí, ale jak jsem psal tak jen některé, podle různých kodeků. Nebo jsem něco nepobral? A příště prosím nepiš dva příspěvky za sebou, ale edituj.

sorry,ale ja jsem chtel plnohodnotnou app to jsem psal...když stahuji maily mobilu to je vse.. takže Helix a mobiola nepoužitelne...to je cele :)

*//prokop/: jasně, rozumím ale na 99% nic takového ještě není.
scuckin
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Angrestovnik01 v pon led 07, 2008 12:13 pm

Hledám software na sybian který mi přečte SMS nahlas.
Díkes
*//prokop/ : SMS Talk.
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=218 ... c&start=30
i ty jsi určitě četl co jsem psal nahoře a o tom blacklistu. Myslím že když se tu objeví ještě pár takových uživatelů tak asi bohužel budeme muset zvážit možnost to tady zamknout :evil:
Uploaduji na servery podle svého uvážení
Telefon - Nokia N73 - 2GBMini SD
Notebook - FSA AMD Turion 64X2 1.60 GHz
PC - AMD Athlon 64X2 6000+
Angrestovnik01
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod DSman v úte led 08, 2008 10:42 pm

Nazdárek... No koukal jsem se všude na výše zmiňovaných místech, ale nikde jsem to nenašel. Potřeboval bych Mobiolu Microphone anebo něco podobného čím by se to dalo nahradit, samozřejmě vyléčenou...nevyléčenou už vlastním :D .Předem dík.
DSman
Nový uživatel
Nový uživatel

req. app na vypnutie mobilu

Příspěvekod nakna v úte led 08, 2008 11:55 pm

Hladam aplikaciu ktora jednoducho vypne mobilny telefon. pretoze mam nokiu N81 a to tlacitko je tam velmi neprakticke Sad keby sa v tej aplikacii dalo nadstavit aj cas kedy sa ma telefon vypnut bolo by to + Smile

skusal som aj hladat aj som cital FAQ ale nenasiel som to aj som pozeral ten hanniho zoznam a cital som o kazdej jednej aplikacie co tam ma. Pisal som sem:http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=5475 ale moderator mi to zavrel ze mam pouzit hladat ale ja som hladal a nenasiel pls help.
nakna
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v stř led 09, 2008 7:48 am

nakna: už včera jsem ti posílal soukromou zprávu s vysvětlením, posílám ti další s omluvou - podívej se tam.
aplikaci která by uměla vypnout telefon v nastavený čas myslím hledalo víc lidí i na jiných fórech a nic.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Unown v stř led 09, 2008 8:33 am

prokop píše:SMS Diary:
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=1171
předpokládám že jsi četl co jsem psal nahoře o blacklistu...

prokope nic proti,ale sms diary ti pocita vsechny sms a o sprave provolanych minut nema ani paru..
kdyz ma nekdo tarif,pocita se to po mesici a pekne blbe...

kdyz si nainstaluji SMS diary,tak spocita vsechny sms od ted doby co mam telefon,coz je mi k nicemu...

predpokladam,ze user chtel neco co ti jednoduse rekne,kolik sms zprav si odeslal a kolik minut si provolal
N82 + FW 31.0.0.16 + 8GB SanDisc
Unown
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v stř led 09, 2008 9:23 am

Jasně, Pitevna ode mne dostal už v neděli SZ, co a proč.
"...na hlídání volných minut a počítání SMS"
SMS Diary počítá SMS, tak proto ta moje reakce, kdyby napsal že SMS Diary neumí to co potřebuje, nijak bych nereagoval. Takhle mi to připadalo že nehledal. Protože se ptal i na to hlídání volných minut tak jsem ho samozřejmě na žádný blacklist nedal.

Všimnul jsem si že o SMS Diary toho víš dost, nechtěl bys do toho topicu popsat jak to funguje, jak to nastavit atd? :wink: . Chystám se něco takového k některým aplikacím taky udělat, ať noví symbianisti vědí co od aplikace očekávat, nějaké méně známé fígle atd. Zatím to mám rozepsané k X-plore a Trackeru.

prokop
Administrátor
Administrátor

Další

Zpět na Symbian i Java aplikace